Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Akademio

Kurs online z zaświadczeniem MEN: Opiekun medyczny za 99 zł w Akademio

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kurs obejmuje takie zagadnienia, jak m.in. czynny i bierny układ ruchu, żywienie, podstawy kliniczne i opieka pielęgniarska w chorobach

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Z
Zuzanna
1 Oceny1 reviews
dzień temu
Rzetelny kurs. Jestem bardzo zadowolona.
M
Mirosław
1 Oceny1 reviews
maj 7, 2021
polecam
G
Guest
1 Oceny1 reviews
kwiecień 26, 2021
Wszystko poszło szybko i sprawnie, teraz czas na nauke!
J
Jacek
1 Oceny1 reviews
kwiecień 6, 2021
Jestem bardzo zadowolony
A
Aleksander
1 Oceny2 reviews
marzec 17, 2021
Wykupiłem kiedyś dwa kursy i materiały dotarły bez problemów.Obecnie wykupiłem kurs przydatny do mojej pracy i niestety zaraz będzie miesiąc jak nie mam materiałów do nauki i zdania egzaminu. Aleksander Ch. Łódź.
W
Wojciech
1 Oceny1 reviews
marzec 6, 2021
Polecam każdemu,
A
Annatop reviewer
9 Oceny6 reviews
luty 23, 2021
Super informacje i bardzo dokładnie opisane.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
luty 17, 2021
Super szkolenia
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie
Oferta

  • 99 zł za kurs online: Opiekun medyczny z zaświadczeniem MEN

Opiekun medyczny

Uczestnictwo w kursie to okazja do podniesienia swoich kwalifikacji i nabycia nowych uprawnień np. dla członków stowarzyszeń i fundacji, czy też osób indywidualnych.

Program kursu:

  1. Anatomia
  2. Biochemia
  3. Dietetyka i suplementacja
  4. Teoria muzyki i rytmiki
  5. Teoria i metodyka rekreacji
  6. Pierwsza pomoc
  7. Opiekun medyczny

Dodatkowe informacje o kursie.

Struktura kursu

Kurs odbywa się w formie e-learningowej: uczestnik posiada do wglądu materiały szkoleniowe. Po zaznajomieniu się z materiałami uczestnik ma możliwość podejścia do egzaminu w formie testu składającego się z 10 pytań zamkniętych. Podstawą zaliczenia egzaminu jest udzielenie min. 7 prawidłowych odpowiedzi. Nie ma limitu podejść do egzaminu. Uczestnik może podejść do egzaminu nawet pierwszego dnia rozpoczęcia kursu.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. 
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. 
Realizacja: aby zrealizować groupon należy przejść na stronę akademio.online i wykorzystując formularz zgłoszeniowy znajdujący się w dole strony głównej podać: imię i nazwisko, adres e-mail oraz kod zabezpieczający. W ciągu 24 godz. roboczych na podany adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z danymi do logowania oraz potwierdzenie zapisania się na wykupiony kurs. 
Dodatkowe informacje: po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat jego ukończenia w formie PDF, możliwy do pobrania na platformie po ukończeniu kursu. Na życzenie klienta (dodatkowo płatne): wybrany komplet dokumentacji, który może składać się z dyplomu lub legitymacji w skórzanej oprawie ze zdjęciem w formacie A6, zaświadczenie wg wzoru MEN, certyfikaty ukończenia kursu w jęz. polskim lub angielskim oraz legitymacja w formie identyfikatora. Wysyłka kurierem lub pocztą. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Akademio

Placówka jest objęta systemem oświaty i nadzorem Kuratorium Oświaty. W Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych MEN (RSPO) widnieje pod numerem ewidencyjnym 269793, natomiast w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.28/00014/2015. Wszelkie wydawane przez nią dyplomy oraz dokumenty uprawniają do legalnej pracy na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz krajów członkowskich EFTA (Islandia, Liechtenstein, Szwajcaria, Norwegia). Placówka działa zgodnie z ustawą Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 oraz rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Szkolenia są w formie kursów teoretycznych.