zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem LIPIEC. Dziś koniec.

SuperMemo.com

Kurs online: bezpłatna nauka języka polskiego dla Ukraińców na platformie SuperMemo

Wybierz opcję

Wyróżniki

Darmowy kurs języka polskiego dla Ukraińców umożliwia naukę słownictwa i gramatyki w wygodny oraz skuteczny sposób

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
T
Tamara
6 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 1, 2021
Według mnie najlepsze miejsce ever do nauki języka. Świetnie wyważone powtórki i nowa wiedza, przystępne ceny - zostałam z SuperMemo na dłużej. Żeby jeszcze sprzedawano w pakiecie systematyczność ..... rozmarzyłam się. Polecam wszystkim; początkujacym i zaawansowanym !

O tej ofercie


Bezterminowa i bezpłatna nauka języka polskiego dla Ukraińców

W ofercie:

 • dostęp do platformy supermemo.com/uk z nauką języka polskiego dla Ukraińców No problem!:

  • dostępne poziomy:
  • zakres kursów:
   • słuchaj i czytaj – teksty i dialogi prezentujące słowa i wyrażenia w różnych kontekstach
   • nowe słowa i wyrażenia – lista nowych słów do nauki
   • gramatyka – wyjaśnienie dot. gramatyki
   • ćwiczenia – ćwiczenia obejmujące słownictwo i gramatykę

Kurs No problem!: 36 lekcji od podstaw do poziomu zaawansowanego, 3500 słów i wyrażeń, ćwiczenia, teksty, dialogi, komentarze, profesjonalne nagrania – kurs odpowiada ogólnej potrzebie kształcenia umiejętności językowych do codziennej komunikacji.


Dzięki platformie SuperMemo można samodzielnie zdecydować, gdzie, kiedy i jak chce się uczyć – online czy offline, na komputerze, telefonie czy tablecie. Można zacząć na komputerze stacjonarnym, a następnie kontynuować na smartfonie czy tablecie, bez konieczności przerabiania tych samych ćwiczeń jeszcze raz. Warto dodać, że postępy w nauce są synchronizowane pomiędzy urządzeniami.

Możliwość pobrania dowolnej aplikacji do nauki

Platforma supermemo.com dostarcza rozwiązanie do wygodnego i skutecznego uczenia się szybciej niż metodami tradycyjnymi. Szybkie rezultaty zapewnia zastosowana w kursach metoda – algorytm powtórek SuperMemo – której skuteczność potwierdzają badania naukowe. Wystarczy poświęcić na naukę ok. 20 minut dziennie, a efekty mogą być zauważalne już po pierwszym miesiącu.

Materiały kursów powstały w oparciu o wytyczne Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego dla poziomów A1-C2.

Jak zacząć naukę z kursami w supermemo.com?

Warunki

Groupon ważny do 30.09.2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja:W tej ofercie nie ma kodów dostępu. Po kliknięciu „KUP" klient zostanie przekierowany na stronę www.supermemo.com/uk, na której należy się zalogować i zapisać na kurs. W kolejny kroku można rozpocząć naukę. Oferta i jej realizacja są bezpłatne. Dostęp do kursu jest bezterminowy (użytkownik, który zapisze się na darmowy kurs, będzie miał do niego bezterminowy dostęp).
Dodatkowe informacje: 1 osoba może kupić dowolną liczbę grouponów, ale zapisać się tylko raz na kurs.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

SuperMemo

Platforma SuperMemo dostarcza swoim użytkownikom wygodne i efektowne rozwiązania do nauki języków online. Serwis został uhonorowany wieloma nagrodami przyznawanymi m.in. przez specjalistyczne czasopisma. Ale nie tylko te wyróżnienia są gwarancją efektywnej nauki. Szybkie rezultaty zapewnia przede wszystkim wykorzystywana podczas kursu metoda, której skuteczność potwierdzają badania naukowe.

Metoda SuperMemo zakłada regularne powtarzanie przyswajanego materiału w wyznaczonych z góry, optymalnych odstępach czasowych. Postępy w nauce są nieustannie monitorowane przez program, który dzięki uzyskanym informacjom o tempie nauki kursanta tworzy dla niego indywidualny plan. Dzięki temu użytkownik nie traci czasu na niepotrzebne powtarzanie materiału, który już zna, ale skupia się na pracy nad tymi zagadnieniami, które sprawiają mu więcej kłopotów. Materiały dydaktyczne obejmują teksty i dialogi czytane przez natywnych lektorów, komentarze językowe i kulturowe, wykłady z gramatyki oraz listy z nowym słownictwem. Wystarczy poświęcić na naukę ok. 20 minut dziennie, a efekty będą zauważalne już po pierwszym miesiącu.