Najlepsze z Groupon

Klockownia

3 lokalizacji

Nielimitowane wejście do sali zabaw dla 1 osoby za 29,90 zł w Klockowni – 3 lokalizacje (-32%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kreatywna zabawa dla dzieci w 6 różnych strefach zabawy i edukacji

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Klockownia umożliwia rezerwację wstępu z wyprzedzeniem. Godziny otwarcia i możliwość rezerwacji można sprawdzić tutaj (należy wybrać typ biletu „Bilet nielimitowany Groupon”).

Klockownia została zaprojektowana i stworzona dla dzieci od 0 – 12 lat. Aby zabawa była dostosowana do wieku, możliwości i zainteresowań dziecka sale zostały podzielone na strefy aktywności tak, aby każde dziecko mogło znaleźć coś ciekawego dla siebie.


Strefy zabawy

Małe Paluszki

Strefa wyposażona w klocki duże, miękkie, plastyczne i magnetyczne. Zabawa w tej strefie wspomaga rozwijanie poznawania pierwszych kształtów, kolorów, relacji przestrzennych, pojęć jak wewnątrz i na zewnątrz, otwarte i zamknięte, blisko i daleko, tworzenia grup i podgrup, wyszukiwania podobieństw i wskazywania różnic. U małych dzieci klocki rozbudowują myślenie produktywne poprzez aktywizację pamięci. Mają również duży wpływ na rozwój mowy.

Strefa przeznaczona dla dzieci od 9 miesiąca do 5 roku życia.

Na 4 Ręce

Zabawa klockami kształtuje osobowość dziecka i wspomaga jego przystosowanie społeczne. Szczególnie duże klocki, których noszenie i układanie wymaga współpracy dwójki czy większej ilości dzieci zachęcają do natychmiastowej wymiany i współpracy. Zestawy klocków w Klockowni są celowo dobrane w taki sposób aby dzieci były bardziej skłonne do pomagania sobie nawzajem. W tej strefie bawić się może każdy kto da radę podnosić, przenosić i układać duże klocki.

Majster w akcji

Zabawa klockami zachęca dzieci do ćwiczenia umiejętności rozwiązywania problemów i logicznego myślenia złożonego. Budowanie wymaga wielu umiejętności analizy matematycznej i fizycznej a mogą mieć rzeczywisty wpływ na przyswajanie pojęć matematycznych i fizycznych. W strefie dużych cegieł, zanim powstanie stabilna konstrukcja, w wyobraźni dziecka musi powstać obraz, projekt, architektura, plan wykonania.

Strefa przeznaczona dla dzieci od 7 roku życia.

Hocki Klocki

Wielorakość kształtów i nieskończone możliwości konfiguracji czynią z klocków narzędzie wspomagające szybki rozwój intelektu i zachowujące ciągłą aktywność dziecka. Zabawa nimi bez używania jakichkolwiek instrukcji rozwija wyobraźnię, twórcze myślenie, planowanie i wdrażanie własnych pomysłów. Dzięki nim dziecko przekuwa swój twórczy potencjał na zabawę, naukę i pojmowanie wielu dziedzin życia w sposób łatwy i przyjemny.

Strefa z małymi elementami, przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Dzieci młodsze mogą korzystać ze strefy wyłącznie pod stałym nadzorem i opieką dorosłego opiekuna lub rodzica.

Demolka

Demolka to zwieńczenie całego wysiłku: radość burzenia, przewracania wszystkiego do góry nogami, budowania od nowa, tworzenia na gruzach starego. Zabawa w tej strefie daje upust emocjom, przestrzeń do ekspresji własnego ja, pobudza do działania i uczy odwagi zaczynania wszystkiego od nowa.

Strefa dla wszystkich.

Pozwolenie na budowę

Strefa, w której dziecko może wcielić się w rolę prawdziwego budowniczego: założyć kask i sterować wielkim dźwigiem, budować wysokie budowle poruszając się po rusztowaniach budowlanych, budować ściany i prowadzić prace rozbiórkowe. To strefa przeznaczona dla małych i dużych inżynierów, którzy z pewnością znajdą tu mnóstwo dobrej zabawy.

Strefa dla dzieci od 5 roku życia i minimum 100 cm wzrostu.

Warunki

WAŻNE: Aktualne informacje dotyczące godzin otwarcia znajdziesz tutaj.

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Kupon można wykorzystać tylko w wybranej podczas zakupu lokalizacji.
Ograniczenia: Realizacja kuponu możliwa od poniedziałku do środy. Kupon dotyczy wejścia dla 1 dziecka + 1 opiekuna lub dodatkowego opiekuna. Każdy kupon należy zrealizować oddzielnie na stronie www.klockownia.com/online . 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: groupon nie uprawnia do pierwszeństwa lub innych preferencji w stosunku do innych klientów Klockowni. Możliwość realizacji grouponu zależy od dostępności miejsc na wybrananą przez jego posiadacza godzinę wejścia. Przed zakupem warto sprawdzić dostępność w preferowanych porach. Godziny otwarcia i dostępność można sprawdzić tutaj: www.klockownia.com/online .
Realizacja:
1. Po zakupie groupona należy wejść na stronę www.klockownia.com/online .
2. Po wybraniu odpowiedniej lokalizacji należy wybrać prawidłowy bilet (Bilet nielimitowany Groupon).
3. Następnie, klient wybiera termin i wypełnia formularz dotyczący dziecka.
4. W podsumowaniu, w polu kod rabatowy należy wpisać kod groupon (cena obniży się do 0 zł).
5. Klient otrzymuje mailowo potwierdzenie wizyty, które należy okazać na miejscu (na urządzeniu mobilnym lub wydrukowane).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Klockownia

Działająca w kilku miastach Polski sala zabaw przeznaczona jest dla dzieci w wieku do 12 lat. Przygotowane w Klockowni strefy mają na celu rozwijanie logiki, wyobraźni przestrzennej, kreatywności dzieci. Najmłodsi mają więc dostęp do różnego rodzaju klocków, różniących się fakturą, wielkością a także przeznaczeniem. W sali zabaw można również zorganizować przyjęcia urodzinowe, zajęcia dla grup przedszkolnych i szkolnych.