Wild Dance Academy - Szkoła Tańca

Kalwaryjska 62, Kraków

Do 57% zniżki na: Zajęcia taneczne w firmie Wild Dance Academy - Szkoła Tańca

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: CZERWIEC. Ważny do 6.6.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Rozwijaj się, poznawaj ludzi i wykorzystaj aktywnie czas

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Pojedyncze wejście

Zajęcia taneczne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Pojedyncze zajęcia trwają 60-minut. Przed wizytą należy wcześniej zapisać się na wybrane zajęcia za pośrednictwem Naszej strony internetowej (www.wild-dance.pl)

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo recepcja@wild-dance.pl. Przed wizytą należy wcześniej zapisać się na wybrane zajęcia za pośrednictwem Naszej strony internetowej (www.wild-dance.pl). Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Wild Dance Academy - Szkoła Tańca

Zlokalizowana w Krakowie szkoła tańca to miejsce, gdzie można rozwijać swoje pasje, spełniać marzenia, realizować cele i zacieśniać więzy przyjaźni w rytmach różnych stylów muzycznych. Wild Dance Academy specjalizuje się w szkoleniu zarówno zaawansowanych tancerzy, jak i osób początkujących. Dzięki bogatej palecie zajęć do wyboru (np. taniec brzucha, hip-hop, new age, jazz funk, salsa solo, high heels, house, taniec współczesny) każdy może znaleźć coś dla siebie. Warto dodać, ze doświadczona kadra instruktorska stawia na artyzm i szacunek dla wszystkich.