Brak nowych powiadomień

White&Beauty - 3CITY (FRANCHISE)

ul. Chmielna 95A/1a, Gdańsk

Laserowe wybielanie zębów od 99,99 zł w White & Beauty w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Laserowe wybielanie zębów przy użyciu akceleratora elektroluminescencyjnego to całkowicie bezbolesny zabieg bezpieczny dla szkliwa

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Kolor zębów – jak zasady matematyczne – można komuś rozjaśnić w 45 minut. Wystarczy wybrać się do gabinetu White & Beauty na wybielanie zębów.

Oferta
Laserowe wybielanie zębów (2 łuki) w 1 z 3 opcji:

1) 99,99 zł za wybielanie zębów dla 1 osoby,
2) 189,99 zł za wybielanie zębów dla 2 osób,
3) 279,99 zł za wybielanie zębów dla 3 osób.

Dzięki rewolucyjnej formule preparatów do wybielania oraz najnowocześniejszym urządzeniom, jakie są dostępne na rynku, wybielanie zębów w White & Beauty daje natychmiastowe efekty. Żel nakładany jest na zęby, a następnie poddawany działaniu niebieskich promieni o długości fal 430 nm-500nm przez 15 minut - proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty.

Specjalna formuła preparatu powoduje błyskawiczne utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat. W efekcie dochodzi do rozjaśnienia zębów nawet o 14 tonów w ciągu jednej wizyty. Sam zabieg jest całkowicie bezbolesny nawet dla osób z dużą nadwrażliwością zębów. Dzięki innowacyjnej formule żelu (niezawierającego nadtlenku wodoru) zabieg jest w pełni bezpieczny dla szkliwa.

Jest on szczególnie polecany osobom palącym papierosy oraz pijącym dużo kawy, herbaty, wina i napojów gazowanych. Podczas zabiegu personel dokładnie wytłumaczy, jak dbać o zęby, żeby jak najdłużej cieszyć się białym uśmiechem, nie rezygnując z dotychczasowego trybu życia.

Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, nowotwór skóry, licówki.

White & Beauty
White&Beauty to największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w laserowym wybielaniu zębów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, usługi świadczone są na wysokim poziomie. Potwierdzić może to wiele wyróżnień zdobytych przez firmę, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji oraz ponad 20000 zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług White & Beauty w ostatnich latach.White&Beauty posiada również placówki w innych miastach Polski. Sprawdź poniżej wybrane oferty:

White&Beauty Warszawa
White&Beauty Olsztyn
White&Beauty Wrocław
White&Beauty Szczecin
White&Beauty Toruń i Bydgoszcz
White&Beauty Poznań
White&Beauty Rzeszów i Jarosław
White&Beauty Rumia
White&Beauty Łódź
White&Beauty Kraków

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 20% rabatu na zakup preparatu podtrzymującego efekt zabiegu. Możliwość zamiany na wybielanie akceleratorem halogenowym za dopłatą w gabinecie. Gabinet otwarty poniedziałek: 12-20, wtorek: 12-20, środa: 9-17, czwartek: 12-20, piątek: 9-17, sobota: 10:15-13:15. Konieczna rezerwacja tel. (089) 650 50 85 lub mailowo: gdansk@white-beaty.pl.W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Rejestracja możliwa od pon. do pt. w godz. 9-17.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

White&Beauty - 3CITY (FRANCHISE)

Dentysta, Wybielanie zębów, Zabieg kosmetyczny