White&Beauty - 3CITY (FRANCHISE)

3 (1 Opinii)

Laserowe wybielanie zębów od 99,99 zł w White & Beauty w Gdańsku

1 Opinii
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Laserowe wybielanie zębów przy użyciu akceleratora elektroluminescencyjnego to całkowicie bezbolesny zabieg bezpieczny dla szkliwa

W skrócie


Kolor zębów – jak zasady matematyczne – można komuś rozjaśnić w 45 minut. Wystarczy wybrać się do gabinetu White & Beauty na wybielanie zębów.

Oferta
Laserowe wybielanie zębów (2 łuki) w 1 z 3 opcji:

1) 99,99 zł za wybielanie zębów dla 1 osoby,
2) 189,99 zł za wybielanie zębów dla 2 osób,
3) 279,99 zł za wybielanie zębów dla 3 osób.

Dzięki rewolucyjnej formule preparatów do wybielania oraz najnowocześniejszym urządzeniom, jakie są dostępne na rynku, wybielanie zębów w White & Beauty daje natychmiastowe efekty. Żel nakładany jest na zęby, a następnie poddawany działaniu niebieskich promieni o długości fal 430 nm-500nm przez 15 minut - proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty.

Specjalna formuła preparatu powoduje błyskawiczne utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat. W efekcie dochodzi do rozjaśnienia zębów nawet o 14 tonów w ciągu jednej wizyty. Sam zabieg jest całkowicie bezbolesny nawet dla osób z dużą nadwrażliwością zębów. Dzięki innowacyjnej formule żelu (niezawierającego nadtlenku wodoru) zabieg jest w pełni bezpieczny dla szkliwa.

Jest on szczególnie polecany osobom palącym papierosy oraz pijącym dużo kawy, herbaty, wina i napojów gazowanych. Podczas zabiegu personel dokładnie wytłumaczy, jak dbać o zęby, żeby jak najdłużej cieszyć się białym uśmiechem, nie rezygnując z dotychczasowego trybu życia.

Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, nowotwór skóry, licówki.

White & Beauty
White&Beauty to największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w laserowym wybielaniu zębów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, usługi świadczone są na wysokim poziomie. Potwierdzić może to wiele wyróżnień zdobytych przez firmę, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji oraz ponad 20000 zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług White & Beauty w ostatnich latach.White&Beauty posiada również placówki w innych miastach Polski. Sprawdź poniżej wybrane oferty:

White&Beauty Warszawa
White&Beauty Olsztyn
White&Beauty Wrocław
White&Beauty Szczecin
White&Beauty Toruń i Bydgoszcz
White&Beauty Poznań
White&Beauty Rzeszów i Jarosław
White&Beauty Rumia
White&Beauty Łódź
White&Beauty Kraków

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 20% rabatu na zakup preparatu podtrzymującego efekt zabiegu. Możliwość zamiany na wybielanie akceleratorem halogenowym za dopłatą w gabinecie. Gabinet otwarty poniedziałek: 12-20, wtorek: 12-20, środa: 9-17, czwartek: 12-20, piątek: 9-17, sobota: 10:15-13:15. Konieczna rezerwacja tel. (089) 650 50 85 lub mailowo: gdansk@white-beaty.pl.W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Rejestracja możliwa od pon. do pt. w godz. 9-17.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

White&Beauty - 3CITY (FRANCHISE)


White&Beauty - 3CITY (FRANCHISE)

Dentysta, Wybielanie zębów, Zabieg kosmetyczny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.