Brak nowych powiadomień

Generała Józefa Hallera 4 (Clinika Ol-Dednt), Olsztyn

Laserowe wybielanie zębów od 99,99 zł w White & Beauty

Wybierz opcję

Wyróżniki

Natychmiastowe efekty: zęby bielsze do 14 odcieni, bez podrażnień i skutków ubocznych, efekt utrzymujący się do 1,5 roku

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Wybielanie zębów (dwa łuki zębowe) lampą LED

  • 99,99 zł za wybielanie zębów dla 1 osoby
  • 189,99 zł za wybielanie zębów dla 2 osób,
  • 279,99 zł za wybielanie zębów dla 3 osób

Dzięki rewolucyjnej formule preparatów do wybielania oraz najnowocześniejszym urządzeniom, jakie są dostępne na rynku, wybielanie zębów w White & Beauty daje natychmiastowe efekty. Żel nakładany jest na zęby, a następnie poddawany działaniu niebieskich promieni o długości fal 430 nm-500nm przez 15 minut - proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty.

Specjalna formuła preparatu powoduje błyskawiczne utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat. W efekcie dochodzi do rozjaśnienia zębów nawet o 14 tonów w ciągu jednej wizyty. Sam zabieg jest całkowicie bezbolesny nawet dla osób z dużą nadwrażliwością zębów. Dzięki innowacyjnej formule żelu zabieg jest w pełni bezpieczny dla szkliwa.

Jest on szczególnie polecany osobom palącym papierosy oraz pijącym dużo kawy, herbaty, wina i napojów gazowanych. Podczas zabiegu personel dokładnie wytłumaczy, jak dbać o zęby, żeby jak najdłużej cieszyć się białym uśmiechem, nie rezygnując z dotychczasowego trybu życia.

Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, nowotwór skóry, ubytki niezaleczone w zębach od 1 do 5.

White & Beauty

Ta największa w Polsce sieć gabinetów specjalizuje się w nowoczesnym i efektywnym wybielaniu zębów. Aby zapewnić swoim klientom opiekę na najwyższym poziomie, tamtejsi specjaliści jako pierwsi zaczęli używać preparatów wybielających ze Stanów Zjednoczonych nie zawierających nadtlenku wodoru - dzięki temu zabiegi wybielania są całkowicie bezbolesne nawet dla osób z dużą nadwrażliwością zębów. Co ważne, podczas kilkuletniej bytności na rynku firma zdążyła zdobyć już wiele wyróżnień, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji.

White&Beauty posiada również placówki w innych miastach Polski. Sprawdź poniżej wybrane oferty:

White&Beauty Warszawa
White&Beauty Gdańsk
White&Beauty Wrocław
White&Beauty Szczecin
White&Beauty Toruń i Bydgoszcz
White&Beauty Poznań
White&Beauty Rzeszów i Jarosław
White&Beauty Rumia
White&Beauty Łódź
White&Beauty Kraków

Warunki

Groupon ważny: od 30.06.2015 przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 20% rabatu na zakup preparatu podtrzymującego efekt zabiegu. Możliwość zamiany na wybielanie akceleratorem halogenowym za dopłatą w gabinecie. Godziny otwarcia: pon., wt., czw.12 - 20, śr, pt. 9 -17, sob. 10:15 - 13:15
Konieczna rezerwacja tel. (089) 650 50 85 od pn. do pt. 9-17 lub mailowo:whitebeauty@ucspoland.pl. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

WHITE&BEAUTY OLSZTYN

Dentysta, Wybielanie zębów, Zabieg kosmetyczny