Brak nowych powiadomień

White&Beauty - SZCZE

Mazurska 20, Szczecin

Wybielanie zębów lampą LED od 99 zł w White & Beauty Szczecin oraz innych miastach w całej Polsce

20+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybielanie zębów akceleratorem halogenowym w bezbolesny i bezpieczny dla szkliwa sposób rozjaśnia zęby nawet o 14 tonów podczas 1 wizyty

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Wybielanie zębów (3 x 15-minutowy seans podczas 1 wizyty w gabinecie) w 1 z 3 opcji:

  • 99 zł za wybielanie zębów dla 1 osoby,
  • 189 zł za wybielanie zębów dla 2 osób,
  • 289 zł za wybielanie zębów dla 3 osób.

Dzięki rewolucyjnej formule preparatów do wybielania oraz najnowocześniejszym urządzeniom, jakie są dostępne na rynku, wybielanie zębów w White & Beauty daje natychmiastowe efekty. Żel nakładany jest na zęby, a następnie poddawany działaniu niebieskich promieni o długości fal 480 nm-520 nm przez 15 minut – proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty.

Specjalna formuła preparatu powoduje błyskawiczne utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat. W efekcie dochodzi do rozjaśnienia zębów nawet o 14 tonów w ciągu jednej wizyty. Sam zabieg jest całkowicie bezbolesny, nawet dla osób z dużą nadwrażliwością zębów. Dzięki innowacyjnej formule żelu (niezawierającego nadtlenku wodoru) zabieg jest w pełni bezpieczny dla szkliwa.

Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, duże uszkodzenia szkliwa, parodontoza, której towarzyszy zapalenie dziąseł lub zły stan dziąseł, aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, choroby zębów lub odsłonięte korzenie, ubytki, choroby dziąseł, nowotwór skóry, sztuczne zęby, korony, licówki, mosty, nadciśnienie i/lub kołatanie przedsionków serca.

White & Beauty

White & Beauty to sieć gabinetów specjalizujących się w nowoczesnym i efektywnym wybielaniu zębów. Aby zapewnić swoim klientom opiekę na najwyższym poziomie, tamtejsi specjaliści współpracują z dostawcami lamp i preparatów wybielających ze Stanów Zjednoczonych. Co ważne, podczas kilkuletniej bytności na rynku zdążyli zdobyć już wiele wyróżnień, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji.


White&Beauty posiada również placówki w innych miastach Polski. Sprawdź poniżej wybrane oferty:

White&Beauty Warszawa
White&Beauty Olsztyn
White&Beauty Gdańsk
White&Beauty Wrocław
White&Beauty Toruń i Bydgoszcz
White&Beauty Poznań
White&Beauty Rzeszów i Jarosław
White&Beauty Rumia
White&Beauty Łódź
White&Beauty Kraków

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. 20% rabatu na preparaty podtrzymujące efekt zabiegu. Możliwość wybielania akceleratorem halogenowym za dopłatą. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 539 829 760 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

White&Beauty - SZCZE

Dentysta, Czyszczenie zębów