Vocabus

Do 50% zniżki na: Kurs językowy – angielski w firmie Vocabus

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzięki platformie Vocabus możesz przestać być wiecznie początkujący lub wejść na wyższy poziom znajomości języka angielskiego.

O tej ofercie

Roczny kurs języka angielskiego online – nieograniczony dostęp do wszystkich poziomów zaawansowania i funkcji premium

6-miesięczny kurs języka angielskiego online – poziomy od A1 do C1. Naucz się szybko angielskich słówek!

AUTORSKI SPOSÓB POWTÓREK:

Zgodnie z przebiegiem krzywej zapominania każde powtórzenie materiału sprawia, że z Twojej pamięci ulatuje coraz mniej informacji. I oczywiście coraz więcej zapamiętujesz. Ale, zgodnie z badaniami, jedna powtórka nie wystarczy. Natomiast powtarzanie bez przerwy nie przynosi oczekiwanych efektów, ponieważ pojawia się zjawisko tzw. hamowania reaktywnego – wraz z upływem czasu poświęconego na powtórki wzrasta opór przed przyswajaniem informacji. Aby Twoja nauka angielskiego była naprawdę skuteczna platforma Vocabus ma wbudowany algorytm powtórek, który został opracowany w oparciu o krzywą zapominania prof. Ebbinghausa. Dzięki temu powtarzany materiał szybciej i łatwiej zapisuje się w Twojej pamięci długotrwałej.

SKUTECZNOŚĆ:

Dzięki wyraźnemu podziałowi na części tematyczne otrzymujesz zorganizowane lekcje wokół wybranego zagadnienia. Stworzone w ten sposób niewielkie porcje materiału ułatwiają Ci szybkie ich opanowanie. Na platformie Vocabus uczysz się tylko nowych słówek. Specjalnie opracowany algorytm zapewnia, że znane Ci słowa nie będą już pojawiać się w lekcjach. Nie tracisz więc czasu na kurs, który kolejny raz uczy Cię tego samego.

Opinia klienta:

Wiadomość z 23 marca 2021 r. od Tomasza: Dla mnie w nauce języka nauka słów jest najważniejsza i tak naprawdę dość sprawnie posługuję się angielskim tylko dzięki Waszej platformie, więc nie traćcie nowych sił i ja zawsze Was każdemu polecam :)

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail kontakt@vocabus.pl. Podczas rezerwacji należy podać swój adres e-mail lub login oraz informację o okresie abonamentu (6 lub 12 miesięcy). Abonament zostanie włączony w ciągu maks. 24 godz. od zgłoszenia. Jeśli tak się nie stanie lub użytkownikowi zależy na bardzo szybkiej możliwości rozpoczęcia nauki istnieje możliwość wysłania SMS na nr 603 935 357. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Vocabus

Platforma Vocabus to zaangażowanie zespołu młodych, ambitnych osób mogących doprowadzić do perfekcji model szybkiej i skutecznej nauki języka obcego. Spotkacie nas na rynku we Wrocławiu, na ławce w parku w Warszawie lub w namiocie pod schroniskiem w Tatrach.