Brak nowych powiadomień

Ciasna 5a, Gdańsk

Makijaż permanentny brwi metodą microblanding za 299 zł w Gabinecie Kosmetycznym Vena (do -40%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -40%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Metoda microblanding pozwala zrekonstruować brwi poprzez naturalne nałożenie barwnika, co dodaje uroku twarzy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Katarzyna
4 Oceny3 reviews
lipiec 3, 2019
Polecam.

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Oferta

  • 299 zł zamiast 500 zł za makijaż permanentny brwi metodą microblanding.

Dodatkowe informacje:

  • metoda: microblanding
  • korekta: nie jest ujęta w cenie zabiegu
  • znieczulenie: w cenie zabiegu

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Brak możliwości realizacji grouponu w dniach dniach 10.12.2019-31.12.2019
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Uzupełnienie barwnika od 2 do 5 tyg. od momentu zabiegu w cenie 99 zł. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 165 440 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Gabinet Kosmetyczny Vena

O urodę można dbać na wiele sposobów, jednym z nich jest wizyta w gabinecie Vena, gdzie dyplomowana kosmetyczka pomaga w indywidualnym doborze zabiegów pielęgnacyjnych.

W codziennym pośpiechu, gdy liczy się każdą minutę, można nie tracić czasu na robienie i zmywanie makijażu. Makijaż permanentny jest wybawieniem dzisiejszych aktywnych kobiet, które cały dzień i w każdej sytuacji zawsze chcą być perfekcyjne. Makijaż ten jest rodzajem płytszego tatuażu, który polega na wprowadzeniu barwnika w naskórek za pomocą specjalnego urządzenia ze sterylną jednorazową igłą. Ponieważ naskórek ma naturalną zdolność do złuszczania się i regeneracji, po pewnym czasie makijaż zanika. W zależności od wybranej metody, nasycenia koloru barwnika, a także typu skóry i jej osobniczych cech, makijaż permanentny utrzymuje się ok. 2-5 lat. Najwyżej cenionym przez kobiety jest makijaż brwi i oprawy oczu, odpowiednio dobrany do kształtu twarzy, a także kolorytu cery, daje możliwości korekty i podkreślenia urody.