Brak nowych powiadomień

Thai Bali Spa

Tajski Rytuał Tropikalny: 90 minut dla 1 osoby za 159,99 zł i więcej opcji w Thai Bali Spa (do -38%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -37%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Tajskie zabiegi pielęgnacyjne w połączeniu z aromaterapeutycznym masażem olejkowym pozwalają zachować zdrowie ciała i ducha

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

 • czas trwania: 90 lub 120 minut
 • w ofercie: Tajski Rytuał Tropikalny:
  • masaż tajski lub balijski
  • przy masażu 90 min peeling lub maska
  • przy masażu 120 min peeling i maska

Odmładzający tropikalny koktajl ze smoczym owocem to wyjątkowa dawka witamin dla skóry. Peeling jest rozprowadzany na ciele przez energetyzujący masaż. Pitaja to owoc bogaty w przeciwutleniacze, a także źródło witaminy C dzięki czemu wpływa na odmłodzenie skóry, a także produkcję nowych komórek oraz poprawienia jej tekstury. Dzięki witaminom z grupy B oraz minerałów ma ona również właściwości przyspieszające gojenie się ran. Po spłukaniu peelingu ciało pokrywa się maską z ekstraktem mango, dzięki któremu skóra jest głęboko nawilżona i odżywiona. Ekstrakty ze smoczych owoców zapobiegają starzeniu się skóry, redukując ryzyko pojawienia się zmarszczek.

Efekty rytuału:

 • zapobieganie starzeniu się skóry
 • intensywnie nawilżenie skóry
 • ciało widocznie rozjaśnione

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na imienne zaproszenie (imienną kartę podarunkową).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 663 280 009 (ul. Grzybowska) lub 663 551 133 (ul. Żegańska) z podaniem kodu zabezpieczającego w godzinach: 13-21. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Thai Bali Spa

Nie trzeba odbywać dalekich podróży, by zaznać odrobiny tropikalnych wrażeń. Warszawski salon specjalizuje się bowiem w tradycyjnym masażu tajskim i balijskim, dzięki którym odprężyć można nie tylko ciało, ale i ducha. Rytuały i zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych masażystów z Tajlandii i Bali, a największa staranność pozwoli cieszyć się radością płynącą z egzotycznych doświadczeń.

Thai Bali Spa

Masaż
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.