Szkolenia

Do 70% zniżki na: Kurs online „Twoja firma w internecie” w firmie Szkolenia

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny RELAX30. Termin: 9.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Kurs pomaga zbudować kompletny biznes online.

O tej ofercie

Kurs: Twoja firma w internecie + certyfikat

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą zbudować swój pierwszy biznes online. Z kursu mogą skorzystać również ci, którzy posiadają "tradycyjny" biznes i chcą go przenieść do internetu. Kurs oparty jest o wieloletnią praktykę internetowej sprzedaży autora. Materiały w postaci artykułów i wideo, jakie przygotowane zostały w kursie, zawierają cenne pakiety wiedzy, całą masę przykładów w obszarach reklamy, prowadzenia biznesu, pozyskiwania pierwszych klientów oraz budowania stron, prowadzenia i zakładania profili w mediach społecznościowych, bieżącego prowadzenia i rozwijania działalności. 

Kurs podzielony jest na 4 moduły, które szczegółowo skupiają się na poszczególnych kategoriach prowadzenia biznesu online. Opisujemy i opowiadamy o gotowych strategiach sprzedaży internetowej. Poza tym wskazujemy obszary biznesu, w których można sprzedawać więcej. Kurs zawiera szczegółowe informacje na temat budowania strony, newsletterów oraz gotowych stron/portali sprzedażowych. Wskazujemy także na produkty, które cieszą się największym zainteresowaniem na każdej z nich.

Biznes w internecie nie jest niesamowicie skomplikowany. Wystarczy uporządkować sobie pewne kwestie i priorytety w zakresie jego tworzenia. Uzupełniliśmy wykłady o zadania, które możesz wykonać, by ułatwić sobie pracę "na swoim". Jest to niezwykle ważne, by je wykonywać. Celem kursu jest nie tylko uporządkowanie Twojej wiedzy, ale także rozwianie wszelkich wahań przy starcie.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail marcin.kursudemy@gmail.com z podaniem kodu groupon. W odpowiedzi zwrotnej zostanie wysłany link do zamkniętej strony z ebookiem i kursem. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 20. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Szkolenia

Materiały w postaci artykułów i wideo, jakie przygotowane zostały w kursie, zawierają nie tylko cenne pakiety wiedzy, ale przede wszystkim całą masę przykładów w obszarach reklamy, prowadzenia biznesu, pozyskiwania pierwszych klientów oraz budowania stron, prowadzenia i zakładania efektywnych profili w mediach społecznościowych oraz bieżącego prowadzenia i rozwijania działalności. W kursie wskazujemy zarówno zagrożenia i słabe strony wynikające z prowadzenia biznesu w internecie, ale przedstawiamy także gotowe rozwiązania jak ich uniknąć.