zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

Dobra Auto Szkoła

Łucka 15, Warszawa

Kurs prawa jazdy kategorii B od 1699 zł w Dobrej Auto Szkole

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by uzyskać pełną wiedzę teoretyczną i zdobyć praktyczne umiejętności potrzebne do zdania egzaminu na prawo jazdy samochodem osobowym

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie do wyboru: kurs prawa jazdy kat. B – standardowy w jęz. polskim lub angielskim
  • kurs kategorii B obejmuje:
    • 30 godz. teorii
    • 30 godz. praktyki

Warunki

Dodatkowa opłata za podręcznik w wysokości 60 zł oraz badania lekarskie w wysokości 150 zł. Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 881 490 886. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Klient od momentu zakupu grouponu ma 10 dni na zarezerwowanie terminu rozpoczęcia kursu (wykładów) oraz do 20 tygodni na zakończenie szkolenia (zakończenie wykładów i jazd wraz z egzaminem wewnętrznym). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Dobra Auto Szkoła

Zlokalizowana na warszawskiej Woli szkoła nauki jazdy specjalizuje się w prowadzeniu kursów kategorii B. Jej zaletą jest nie tylko dobra lokalizacja, ale i wysoki poziom szkolenia możliwy dzięki wysokim kwalifikacjom oraz doświadczeniu pracujących tu wykładowców i instruktorów. Na miejscu realizowane są zarówno szkolenia teoretyczne (w języku polskim lub angielskim) oraz praktyczne w takich samych samochodach, jak w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Warszawie. Kursy można przeprowadzić w trybie standardowym lub rozszerzonym, a także wykupić dodatkowe jazdy przed egzaminem.