Dobra Auto Szkoła

Łucka 15, Warszawa

Kurs prawa jazdy kategorii B od 1799 zł w Dobrej Auto Szkole

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by uzyskać pełną wiedzę teoretyczną i zdobyć praktyczne umiejętności potrzebne do zdania egzaminu na prawo jazdy samochodem osobowym

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 9, 2022
Miałam przyjemność uczyć się pod okiem pana Krzysztofa. To świetny instruktor, spokojny, udzielający w czasie jazd rzeczowych i przydatnych (zwłaszcza pod kątem egzaminu) wskazówek, dzięki czemu mogę cieszyć się zdanym egzaminem i legalną jazdą swoim autkiem :) Dziękuje! Z czystym sumieniem mogę polecić zarówno Szkołę jak i pana Instruktora.
P
Piotr
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 6, 2022
Dobry zakup, polecam

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie do wyboru: kurs prawa jazdy kat. B – standardowy w jęz. polskim lub angielskim
  • kurs kategorii B obejmuje:
    • teorię
    • 30 godz. praktyki

Warunki

Dodatkowa opłata za podręcznik lub e-learnig w wysokości 60 zł oraz badania lekarskie w wysokości 200 zł. Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 881 490 886. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Klient od momentu zakupu grouponu ma 10 dni na zarezerwowanie terminu rozpoczęcia kursu (wykładów) oraz do 20 tygodni na zakończenie szkolenia (zakończenie wykładów i jazd wraz z egzaminem wewnętrznym). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Dobra Auto Szkoła

Zlokalizowana na warszawskiej Woli szkoła nauki jazdy specjalizuje się w prowadzeniu kursów kategorii B. Jej zaletą jest nie tylko dobra lokalizacja, ale i wysoki poziom szkolenia możliwy dzięki wysokim kwalifikacjom oraz doświadczeniu pracujących tu wykładowców i instruktorów. Na miejscu realizowane są zarówno szkolenia teoretyczne (w języku polskim lub angielskim) oraz praktyczne w takich samych samochodach, jak w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Warszawie. Kursy można przeprowadzić w trybie standardowym lub rozszerzonym, a także wykupić dodatkowe jazdy przed egzaminem.