Brak nowych powiadomień
Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

Andrzeja Sacharowa 30, Łódź

28 zł za groupon wart 40 zł i więcej do wydania na dowolne zestawy sushi w Sushi Master (-30%)

Wybierz opcję
Ponad 100+ odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W ofercie np. zestaw Tokyo z okoniem, tuńczykiem, łososiem i krabem lub zestaw Nivatori z rolką grecką, wakame, kurczakiem i awokado

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
AnnaTOP REVIEWERHELPFUL REVIEWER
58 Oceny41 reviews
4 dni temu
Sushi bardzo smaczne i kolorowe, czeka na wieczór sylwestrowy, ale trochę już podjadłam, w końcu musiałam sprawdzić, czy jest ok.
A
Adrian
4 Oceny1 reviews
grudzień 13, 2020
Polecam
A
Agata
5 Oceny3 reviews
grudzień 9, 2020
Smaczne sushi,miła obsługa. Polecam.
A
AnnaTOP REVIEWERHELPFUL REVIEWER
58 Oceny41 reviews
listopad 6, 2020
Sushi niezwykle smaczne, obsługa w lokalu przemiła, ale Pan z centrali przyjmujący telefonicznie rezerwacje tragicznie niekompetentny, niemiły, odmówił przyjęcia rezerwacji na piątek pomimo tego, że Groupon nie zastrzegł w ofercie wykluczenia weekendu z terminów rezerwacji.
P
Paulina
3 Oceny3 reviews
wrzesień 20, 2020
Przepyszne, świeżutkie sushi. Super promocje. Polecam gorąco!
I
Izabella
7 Oceny3 reviews
wrzesień 19, 2020
Polecam
A
AnnaTOP REVIEWERHELPFUL REVIEWER
58 Oceny41 reviews
wrzesień 14, 2020
Baaardzo smaczne, świeżo i z fantazją, miła obsługa, znacznie lepiej niż w Bento Sushi, które ostatnio trochę się popsuło
A
anna
3 Oceny3 reviews
wrzesień 10, 2020
super i smacznie
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: japońska
  • skład oferty: groupony wartościowe na dowolne zestawy sushi
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Od 20.05.2020 r., oferta dostępna w lokalu. Możliwy także samodzielny odbiór zamówień w lokalu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta nie obejmuje napojów.
Dodatkowe informacje: reszta z grouponu nie jest wydawana, po przekroczeniu wartości grouponu konieczna dopłata na miejscu.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Rezerwacja online jest niezbędna. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Potwierdzone rezerwacje mogą być odwołane lub zmienione do 12 godzin przed planowanym terminem rezerwacji. Prawo do anulowania rezerwacji w ciągu 14 dni przysługuje tylko wtedy, gdy rezerwacja nadal może zostać anulowana.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Sushi Master

Założona w 2013 roku sieć restauracji to międzynarodowa firma działająca w ponad 60 miastach na świecie. Sushi Master stara się wciąż rozwijać swoją działalność, aby jak najwięcej ludzi mogło się delektować smakiem japońskiej kuchni. Specjalnością firmy są różnego rodzaju kawałki sushi skomponowane w fantazyjne zestawy. W menu znaleźć też można krewetki, kurczaka i kalmary w tempurze oraz pudełka z daniami z woka.