KOKU Sushi

Piotrkowska 123, Łódź

Groupony wartościowe na dowolne rolki sushi z menu w KOKU Sushi (do -20%)

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W menu różnorodne rolki sushi, np. nigiri z węgorzem, futomaki sashimi z łososiem i tuńczykiem, uramaki tomka, hosomaki z grzybami shitake

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Magdalena
6 Oceny3 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
luty 5, 2022
Wszystko ok
K
Kinga
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 21, 2021
Super
K
Kamil
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 10, 2021
Na pewno jeszcze wrócę

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: japońska
  • skład oferty: groupony wartościowe na rolki sushi
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: pozostałe pozycje z menu, np. zupy, przystawki, zestawy
  • oferta ważna: na miejscu i z dostawą na terenie Łodzi (dodatkowa opłata za dowóz: 30 zł)

Warunki

Dodatkowa opłata za dowóz na terenie Łodzi w wysokości 30 zł. Groupon można zrealizować na miejscu i z dostawą. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online przez stronę https://rezerwacja.groupon.pl. W przepadku dowozu wymagany kontakt telefoniczny pod nr: 505 621 121. Oferta nie obowiązuje we wszystkie święta oraz imprezy zamknięte. Groupon obejmuje wszystkie rolki z menu z wyłączeniem innych dań (np. zupy, przystawki, zestawy). Z grouponu nie jest wydawana reszta, jeżeli w ramach zamówienia przekroczona zostanie wartość bonu, klient ma obowiązek dopłacić różnicę na miejscu. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

KOKU Sushi

Zlokalizowany w Łodzi przytulny lokal należy do sieci restauracji kuszących wnętrzem utrzymanym w charakterystycznej dla Kraju Kwitnącej Wiśni harmonii kolorów. W menu KOKU Sushi odnaleźć można m.in. nigiri, hosomaki, futomaki, uramaki oraz sasihimi dostępne w sumie w kilkudziesięciu kompozycjach. Pośród wielu oryginalnych smaków znaleźć można np. futomaki z łososiem pieczonym teriyaki, uramaki z potrójną krewetką w tempurze, pikantnego tatara z łososia czy kokosową zupę rybną z czerwonym curry. Menu obfituje również w specjalnie skomponowane zestawy oraz zupy, przekąski, sushi bowle, tatary i desery.