Studio Urody For you

ul. Filtrowa 77, lok. 3 (dawna Uroda w Kamienicy Filtrowa), Warszawa

Mikrodermabrazja lub oczyszczanie wodorowe z masażem i maską w Studiu Urody For you (do -62%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na dokładne oczyszczenie skóry twarzy, redukcję rozszerzonych porów, zaskórników, przebarwień, dodanie cerze blasku

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • dostępne pakiety zabiegów na twarz:
    • mikrodermabrazjia diamentowa + masaż + maska
    • oczyszczanie wodorowe + masaż + maska
  • czas trwania: ok. 80-90 min

Mikrodermabrazja diamentowa polega na kontrolowanym ścieraniu naskórka przy użyciu specjalnej głowicy pokrytej mikrokryształkami diamentu. Efekt zabiegu to nie tylko wolna od zaskórników i drobnych niedoskonałości cera, ale także stymulacja wzrostu nowej tkanki. W rezultacie skóra staje się gładsza i promienna. Zabieg w znacznym stopniu redukuje przebarwienia, wyrównując koloryt, spłyca drobne zmarszczki, a także niweluje problem rozszerzonych porów, blizn i rozstępów.

Oczyszczanie wodorowe: zabieg oczyszczający skórę przy wykorzystaniu techniki strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki niewielkim rozmiarom wodoru i jego małej masie, pierwiastek ten może dotrzeć w głębokie struktury skóry. Towarzyszy temu proces elektroporacji wspomagającej przenikanie makrocząsteczek do wnętrza komórek. Dzięki impulsom elektrycznym tworzą się w skórze mikrokanały będące drogą dotarcia do skóry substancji aktywnych.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 780 022 823. W przypadku nie odebrania telefonu można wysłać SMS z imieniem i nazwiskiem – salon oddzwoni. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Studio Urody For you

Zlokalizowany na warszawskiej Ochocie salon kosmetyczny to miejsce, w którym wykwalifikowany personel z pasją stara się spełniać wymagania swoich klientów oferując doradztwo w doborze usług. Specjalnością Studia Urody For you są zabiegi manicure'u i pedicure'u w tym stylizacja klasyczna, męska, żelowa, akrylowa i hybrydowa wraz ze zdobieniami. Warto podkreślić, że salon pracuje na produktach marki Kabos i Infinia, które cechuje wysoka jakość i minimalny wpływ na płytkę paznokcia. Odwiedzający to miejsce klienci mogą również zdecydować się na usługi fryzjerskie w tym strzyżenie damskie i męskie oraz zabiegi pielęgnacyjne.