Zakrzewska 16, Warszawa

60-minutowy masaż sportowy lub sanity za 79 zł w Sanity Maja Kubacka

Wybierz opcję

Wyróżniki

Bogata oferta masaży wykonywanych przez doświadczonych specjalistów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Marta
3 Oceny1 reviews
maj 27, 2021
Przemiała, drobna ale bardzo silna w rękach Pani, zajęła się mną od stóp do głów.Poruszyła wszystkie receptory.Napewno jeszcze tu wrócę;)

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania masaży: 60 minut
  • dostępne masaże:
    • sanity – specjalnie opracowany masaż, który ma na celu przywrócenie wewnętrznej równowagi. Zabieg z wykorzystaniem technik masaży wschodnich i biomasażu wraz z mobilizacją przepony. Więcej informacji na Facebooku
    • sportowy
    • balijski
    • tajski

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 051 997. Rezerwacja terminu, powinna zostać dokonana w ciągu 14 dni od daty zakupu. Godziny otwarcia: pon.-pt. 10-19, sob. 12-18 Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Sanity Maja Kubacka

Gabinet specjalizuje się w masażach leczniczych i zabiegach, mających na celu zmniejszenie dotychczasowych schorzeń i dolegliwości. Doświadczeni specjaliści Studia Sanity Maja Kubacka oferują takie usługi jak m.in. masaż balijski, rytuał twarzy Kobido, masaż sportowy, hinduski masaż głowy, ramion i karku. Dodatkowo, skorzystać można z licznych rytuałów i zabiegów spa.