zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WEEKEND. Dziś koniec.

Sanity Maja Kubacka

Domaniewska 17/19 lok. 38, Warszawa

Rytuał czekoladowy (119 zł) lub hinduski (129 zł) w Studiu Sanity Maja Kubacka (-48%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet relaksujących zabiegów obejmujących nie tylko ciało, ale także i twarz

O tej ofercie

Szczegóły:

Rytuał hinduski obejmuje: (1,5 do 2 godz.)

  • obejmuje orientalny peeling ciała
  • masaż ciała na maśle shea lub olejku orientalnym
  • hinduski masaż głowy i twarzy
  • zielona herbata /matcha przed lub po zabiegu

Rytuał głęboko odprężający, oczyszczający i regenerujący ciało. Wykorzystywane podczas masażu techniki relaksacyjne mogą wpłynąć nie tylko na poprawę samopoczucia, ale także na usprawnienie przepływu krwi oraz limfy, co działa na organizm oczyszczająco. Masaż głowy i twarzy daje doznanie głębokiego odprężenia i wygładzenia twarzy.

Rytuał czekoladowy obejmuje: (ok. 1,5 godz.)

  • peeling kawowy ciała
  • masaż gorącą czekoladą
  • gorąca czekolada do picia przed lub po zabiegu

Wykorzystywana w trakcie zabiegu czekolada może powodować wzrost endorfin, naturalnie poprawiając nastrój i wprawiając w dobry humor. Dodatkowo, zawarta w ziarnach kawy kofeina oraz kakao z czekolady może poprawić mikrokrążenie komórkowe, przyspieszając tym samym przemianę materii.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 051 997. Godziny otwarcia: pon.-pt. 10-19, sob. 12-18 Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Sanity Maja Kubacka

Gabinet specjalizuje się w masażach leczniczych i zabiegach, mających na celu zmniejszenie dotychczasowych schorzeń i dolegliwości. Doświadczeni specjaliści Studia Sanity Maja Kubacka oferują takie usługi jak m.in. masaż balijski, rytuał twarzy Kobido, masaż sportowy, hinduski masaż głowy, ramion i karku. Dodatkowo, skorzystać można z licznych rytuałów i zabiegów spa.