Studio Figura Warszawa Wawer

Przewodowa 29, Warszawa

Lifting HIFU 3D: zabieg na wybrane partie twarzy lub brzuch w Studiu Figura Warszawa Wawer

Wybierz opcję

Wyróżniki

Niechirurgiczny zabieg ma na celu lifting twarzy i ujędrnienie ciała, a jego rezultaty mogą utrzymywać się przez długi czas

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: Lifting HIFU 3D

Zabieg HIFU: liftingujący zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków, stosowany głównie na obszarze twarzy oraz szyi. HIFU wpływa na zwiększenie produkcji elastyny oraz włókien kolagenowych. Zabieg uznawany jest za wysoce skuteczny, gdyż jego lifitngujące efekty mogą się utrzymać do nawet 2 lat.

  • Wskazania: opadający kontur twarzy, zmarszczki
  • Czas trwania zabiegu: ok. 30 minut
  • Liczba wymaganych zabiegów: 1 zabieg (pierwsze efekty widoczne już po 1 zabiegu, pełne efekty do 90 dni po zabiegu)

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 669 665 085. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta skierowana tylko do nowych klientów (takich, którzy nie korzystali jeszcze z usług żadnego Studio Figura). Dni i godziny otwarcia: pon.-pt. 9-21, sob. 9-15. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Studio Figura Warszawa Wawer

Zlokalizowane w warszawskiej dzielnicy Wawer studio należy do sieci gabinetów Studia Figura, które na terenie całego kraju oferują kompleksowe programy odchudzania i modelowania sylwetki. W dedykowanych paniom salonach panuje miła i kobieca atmosfera, dzięki czemu klientki mogą poczuć się swobodnie. Na podstawie szczegółowego wywiadu specjaliści dobierają odpowiednie zabiegi oraz ustalany jest plan dietetyczny, który może pomóc osiągnąć ustalone cele. Dostępne na miejscu specjalistyczne stacje treningowe (Vacu Shaper, Swan Shaper, Roll Shaper, rower poziomy) oraz zabiegowe (elektrostymulacja, limfodrenaż) są w stanie zadbać o smukłą sylwetkę i poziom kondycji fizycznej, co poprawić może komfort życia i zdrowia. Poza indywidualnie dobranymi programami treningowo-zabiegowymi salony oferują również porady dietetyczne oraz sprzedaż naturalnych kosmetyków i suplementów wspomagających oczyszczanie lub odchudzanie.