zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem CYBER2022. Jutro koniec.

Studio Angel

Władysława Umińskiego 1, Warszawa

Keratynowe prostowamie włosów od 239,99 zł w Studiu Angel (-31%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code CYBER2022. Ends 30.11.
Użyj kodu

Wyróżniki

Keratyna nadaje włosom blask, nawilżenie i dobrą kondycję; efekt utrzymuje się do 5 miesięcy, widoczny jest zaraz po zabiegu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
C
Cvmilv
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 2, 2022
Polecam Panią Angelę, przemiła osoba z fachem w ręku. Pani Angela przywróciła mi wiarę we fryzjerów, przede wszystkim zrobiła dokładnie to o co prosiłam. Na miejscu jest czysto, salon jest ładnie urządzony. Jeśli będę potrzebowała usług fryzjerskich to będzie jedyne miejsce które będę brała pod uwagę:)
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
M
Magda
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 10, 2022
Bardzo miła obsługa. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Pani dokładnie tłumaczyła co będzie robić. Wiedza poparta doświadczeniem, o czym świadczy jakość usługi na najwyższym poziomie. Na każde pytanie Pani rzeczowo i cierpliwie odpowiada. Klient może czuć się komfortowo i 'zaopiekowany'. Pani doradzi jak zadbać o swoje włosy podczas domowej pielęgnacji. Czuć, że w tym salonie pracują osoby, dla których fryzjerstwo to nie tylko praca, ale też pasja. Salon czysty i zadbany. Warto przyjść i się przekonać. Gorąco polecam.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
N
Natalia
4 Oceny3 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
listopad 28, 2021
Jeśli ktoś ma chęć poczuć się gorzej po wizycie, to jest to zdecydowanie miejsce godne odwiedzenia. Komentarze pani fryzjerki zdecydowanie nie były subtelne, podobnie jak mycie włosów, które było po prostu bolesne. Rozumiem,że splątane włosy nie są najłatwiejsze w obsłudze, ale rozczesywanie palcami na mokro nie musi być tak nieprzyjemne. Do tego pochlapana szyja, bokiem lecąca woda i dużo męczącego promowania usług, które wcale nie były mi do szczęscia potrzebne. Pani wygenerowała mi potrzeby, których nie miałam, dopatrzyła się jakiś mankamentów, o które nie prosiłam. Naprawdę poczułam się źle po tej wizycie. Nie polecam, chyba,że ktoś chce się nabawić kompleksów. Na plus cięcie i dobór szamponu wraz z odżywką. Na minus - modelowanie - szybkie, nieciekawe, do tego bardzo nietrwałe- po godzinie brak efektu, gdzie w domowych warunkach efekt jest do końca dnia;)
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
O
Olga
5 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 23, 2021
Bardzo miła obsługa. Pani dokładnie tłumaczyła co robi i dała wiele pomocnych wskazówek co do pielęgnacji.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
D
Dominik
4 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 9, 2021
Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: do ramion lub dłuższych niż do ramion
  • dopłata do włosów dłuższych: każde dodatkowe 10 ml płatne 70 zł (na miejscu).
  • preparat: Cocochoco

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 537 308 929. W dniach 10.12-31.12.2022r. brak możliwości realizowania Grouponów. Przed zakupem sugerowany kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności terminów. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obejmuje keratynowe prostowanie włosów (50 ml) w dwóch opcjach do wyboru: do ramion i dłuższych niż do ramion. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Studio Angel