Strefa Usług Kosmetycznych

Wrzeszczańska 12, Gdańsk

Mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny z maską od 59,99 zł w Strefie Usług Kosmetycznych w Gdańsku (do -38%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Oczyszczanie skóry za pomocą ultradźwięków lub głowicy pokrytej mikrokryształkami diamentu: w efekcie cera jest odświeżona i odmłodzona

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Mikrodermabrazja diamentowa lub peeling kawitacyjny z maską na twarz, szyję i dekolt

  • 59,99 zł zamiast 80 zł za 1 zabieg,
  • 159,99 zł zamiast 240 zł 3 zabiegi,
  • 249,99 zł zamiast 400 zł 5 zabiegów.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana tylko do nowych klientów.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Strefa Usług Kosmetycznych

Dzięki bogatej ofercie zabiegów – skierowanych nie tylko do kobiet, ale również do mężczyzn – na miejscu można kompleksowo zatroszczyć się o wygląd i samopoczucie. Wykwalifikowany personel doradza w wyborze odpowiedniej kuracji kosmetycznej, podczas której stosuje się profesjonalne kosmetyki i preparaty – wszystko po to, aby efekty były jak najbardziej zadowalające. Gabinet jest do dyspozycji gości przez siedem dni w tygodniu (po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu wizyty). Na życzenie klienta zabiegi mogą być wykonane również u niego w domu.