zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. 25% zniżki 16-22.

Baltiqa Day Spa Hotel Villa Baltica

ul. Emilii Plater 1, Sopot

Godzinne masaże całego ciała od 89,99 zł w Baltiqa Day Spa Hotel Villa Baltica w Sopocie (-50%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na rozluźnienie mięśni, zlikwidowanie zesztywnień, odprężenie i nie tylko

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 7, 2022
Super pobyt. Cudowny relaks. Gorąco polecam. Z pewnością tam wrócimy. Marta i Iza.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 6, 2022
Profesjonalny i miły personel. Peeling i masaż zapewnił dużo relaksu :)
M
Marta
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 18, 2021
Nie polecam miejsca ze względu na kategoryzowanie ludzi na lepszych „ klientów pensjonatu” i gorszych „ klientów groupona”. Uważam ze jeśli firma wystawia swoje usługi powinna podchodzić do każdego klienta w jednakowy sposób. Nie powinna miec miejsca sytuacja ze jeśli dzwoniąc termin dla pani X jest za 3 dni ale jeśli dodajemy ze jesteśmy klientami z grupona nagle okazuje się ze termin za 3 dni już nie przysługuje a dopiero najwcześniej za 1,5 miesiąca ( kupon jest ważny 3 mc od zakupu ) i nie jest to uwzględnione na ofercie wystawionej przez salon.
A
Adam
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 22, 2021
Wspaniała atmosfera, bardzo przemiła obsługa, zabieg pedicure bardzo profesjonalnie przeprowadzony. Polecam zdecydowanie !

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 89,99 zł zamiast 180 zł za masaż dla 1 osoby
  • 179,99 zł zamiast 360 zł za 2 masaże dla 1 osoby
  • 269,99 zł zamiast 540 zł za 3 masaże dla 1 osoby

Masaże do wyboru:

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia:  1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 3 groupony (dotyczy wszystkich dostępnych pakietów w sieci Baltiqa Day Spa). 1 osoba może wykorzystać 1 pakiet raz na pół roku. Z oferty nie mogą korzystać goście hotelu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: podczas wizyty należy okazać wydrukowany kupon. Możliwość dokupienia na miejscu dodatkowych zabiegów na twarz i ciało. Chęć przedłużenia pobytu należy zgłosić przed rozpoczęciem masażu. 
Przed rezerwacją sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  58 55 52 807 lub 691 703 758. Rezerwacja telefoniczna możliwa tylko w godz. 10-18. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem - kupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Baltiqa Day Spa Hotel Villa Baltica

Salon mieści się w eleganckim hotelu tuż przy plaży i przystani rybackiej, w urokliwej i cichej dzielnicy Sopotu. W tym nominowanym do nagrody Best Hotel Award 2013 miejscu znajduje się strefa spa, przeznaczona nie tylko dla gości obiektu, ale każdego, kto pragnie zadbać o ciało i odprężyć się. Proponowane są tu przeróżne zabiegi pielęgnacyjne, masaże ciała, metody odmładzania i wyszczuplania. Wykorzystanie kosmetyków renomowanych marek świadczy o profesjonalnym podejściu i wysokiej jakości usług.