SPA Sentoza

Wiosenna regeneracja: masaż ciała, zabieg regenerujący i więcej od 169,90 zł w Spa Sentoza w Sopocie

Oferta niedługo się kończy!
Do -75%
Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Pakiet spa: zabiegi ujędrniające ciało, oczyszczenie i regeneracja skóry twarzy, spłycenie zmarszczek wokół oczu, detoksykacja organizmu w saunie

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Gdy czas nie obchodzi się z człowiekiem łaskawie, wystarczy odparować ciosy matki natury przez sparowanie ze sobą odpowiednich zabiegów i kosmetyków. Skorzystaj z dzisiejszego grouponu w Spa Sentoza.

Oferta
1) 169,90 zł zamiast 660 zł za pakiet “Spektakularna regeneracja” dla 1 osoby,
2) 329,90 zł zamiast 1320 zł za “Spektakularna regeneracja” dla 2 osób,
3) 339,90 zł zamiast 1360 zł za “Spektakularna regeneracja” + 2 lampki wina dla 2 osób.

Pakiet “Spektakularna regeneracja” (ok. 3,5 godz.):

  • masaż całego ciała gorącym olejkiem aromatycznym (60 min) (różne zapachy do wyboru np. pomarańczowe, cynamonowe, kokosowe i wiele innych),
  • peeling ciała dostosowany do typu skóry
  • zabieg na twarz silnie regenerująco - liftingujący na bazie kosmetyków Klapp (peeling, masaż z ampułką kawiorową, maska intensywnie regenerująca)
  • zabieg pod oczy “Lśniące spojrzenie” (masaż okolic oczu, maska silnie nawilżająca na bazie płatków nasączonych kawiorem),
  • sauna z aromaterapią (60 min).

Spa Sentoza
Gdy stres nie spływa jak po kaczce, trzeba próbować myślami odpłynąć. W tym pomaga wizyta w spa zlokalizowanym w nowoczesnym hotelu w sercu Sopotu. Zabiegi upiększające i relaksacyjne przywrócą nienaganny wygląd skóry, odprężą napięte mięśnie i wyciszą organizm. Nic nie stoi na przeszkodzie, by przedłużyć rozkoszne chwile - wystarczy zatrzymać się w komfortowo urządzonym pokoju i cieszyć się urokami nadmorskiego kurortu. Villa Sentoza od morza dzieli bowiem zaledwie 150 metrów, które można błyskawicznie pokonać, z każdym krokiem zatapiając palce w ciepłym piasku.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. (58) 520 48 70 W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

SPA Sentoza

SPA Sentoza

Spa, Day spa
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.