Brak nowych powiadomień

Studio tatuażu art

2 lokalizacji

Makijaż permanentny oczu, brwi lub ust od 129,99 zł w Studiu Tatuażu Skorpion

Do -78%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Makijaż permanentny to eleganckie podkreślenie spojrzenia lub uwydatnienie konturu ust oraz codzienna oszczędność czasu

W skrócie

Oczy na zapałki to znak, że najwyższa pora się wyspać i zaoszczędzić czas z rana – np. na makijażu. Z dzisiejszym grouponem zajmą się tym specjaliści ze Studia Tatuażu Skorpion w Sosnowcu.

Oferta
Makijaż permanentny

1) 129,99 zł zamiast 600 zł za makijaż permanentny kreski dolnej i górnej,
2) 199,99 zł zamiast 750 zł za makijaż permanentny brwi lub ust (kontur),
3) 249,99 zł zamiast 900 zł za makijaż permanentny ust (wypełnienie lub cieniowanie).

Makijaż permanentny to świetna alternatywa dla tradycyjnego makijażu i doskonała propozycja dla kobiet, które nie mają zbyt wiele wolnego czasu. To pewien rodzaj tatuażu, który utrzymuje się od 3 do 5 lat. Makijaż permanentny kreski górnej i dolnej oczu to idealny sposób na podkreślenie spojrzenia oraz nadanie mu wyrazistej głębi. Kontur ust z wypełnieniem lub cieniowaniem sprawi, że wydadzą się one o wiele pełniejsze.

Studio Tatuażu Skorpion
Dla pracujących w studiu osób tatuaż jest artystycznym sposobem wyrażenia siebie, dlatego do każdego projektu podchodzą indywidualnie. Do tego kochają to, co robią - nie traktują tatuowania wyłącznie w kategorii pracy - dla nich to pasja, której całkowicie się oddają. W Skorpionie można zatem skorzystać z ich profesjonalizmu i ozdobić ciało czarno-białym lub kolorowym malunkiem. Wykonywane są tutaj również covery starych tatuaży, a także przykrywanie blizn. Prócz tego studio oferuje piercing i makijaż permanentny.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 510 655 323. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Studio tatuażu art

Zabieg kosmetyczny, Makijaż permanentny, Zabieg na twarz