Klinika Trychologii i Kosmetologii Estetycznej Zakątek Piękna

Witolda 7, Radom

Makijaż permanentny brwi lub ust w Zakątku Piękna

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Makijaż permanentny to sposób na trwałe podkreślenie urody dzięki nadaniu wyrazistości poszczególnym elementom twarzy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • metoda:
    • brwi: ombre lub pudrowa
    • ust: kontur z wypełnieniem
  • znieczulenie w cenie
  • korekta możliwa do 6 tygodni po zabiegu za dodatkową opłatą 250 zł
  • czas trwania zabiegu: ok. 2 godz.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 577 510 010. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Rezerwacje dokonane za pośrednictwem Versum nie będą realizowane. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Klinika Trychologii i Kosmetologii Estetycznej Zakątek Piękna

W kosmetycznym menu salonu znajdują się najnowsze techniki powiększania i modelowania ust, wypełniania zmarszczek oraz modelowania konturu twarzy. Dzięki nim usta stają się bardziej wydatne, zmarszczki mniej widoczne, a twarz nabiera smuklejszych kształtów. Ponadto na miejscu można zadbać o kondycję skóry (peelingi), zgrabną sylwetkę (liposukcja) czy estetycznie prezentujące się dłonie (manicure).