skills-center.pl

Kurs online: marketing na Instagramie za 59 zł ze skills-center.pl (zamiast 79 zł)

Do -25%
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.

W skrócie


Oferta

  • 59 zł zamiast 79 zł za kurs online: Marketing na Instagramie

Szkolenie przeznaczone zarówno dla osób, które chcą podnieść swoją wartość na rynku pracy, dzięki otrzymanemu certyfikatowi, jak i tych, które posiadają konto lub dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Instagramem. Znajomość poszczególnych zagadnień pozwoli uzyskać wiedzę, która pomoże w zwiększeniu grona odbiorców, a co za tym idzie w budowie wizerunku firmy lub marki oraz dotarciu do potencjalnych klientów.

Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający jego ukończenie.

Dodatkowe informacje dostępne są tutaj.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja:  należy przesłać mailowo zakupiony groupon na adres: biuro@skills-center.pl załączając groupon w formie PDF, podając imię i nazwisko uczestnika kursu oraz wszystkie dane do Faktury. Klient otrzyma maila zwrotnego z loginem i hasłem do platformy szkoleniowej.  
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

skills-center.pl


Szkolenia online z zakresu umiejętności miękkich oraz biznesowych są specjalnością platformy szkoleniowej skills-center.pl. Użytkownicy mogą w dowolnym dla siebie czasie i miejscu skorzystać z różnorodnej gamy kursów, których ukończenie pozwala zdobyć istotny na rynku pracy certyfikat. Platforma oferuje szkolenia prywatne (profesjonalne CV oraz rozmowa kwalifikacyjna), biznesowe (prezentacje publiczne, zarządzanie czasem) lub marketingowe (marketing na Instagramie, na Snapchacie).

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.