Brak nowych powiadomień

2 lokalizacji

Masaż leczniczy z konsultacją za 49,99 zł i więcej opcji w Gabinecie Fizjoterapii Funkcjonalnej i Masażu – 2 lokalizacje

Oferta ograniczona czasowo!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalne zabiegi, które mają na celu zmniejszenie dotychczasowych schorzeń oraz odczuwanego bólu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania: 30 lub 60 minut
  • dostępne masaże: leczniczy lub terapia manualna

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Klient może skorzystać z grouponu tylko 1 raz. Oferta skierowana dla nowych klientów Sanomedica
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: ul. Jagiellońska 7, (w budynku pływalni ''Prawy Brzeg'' na parterze) pon.-pt. 10-21, sob. 10-18, ul. Surowieckiego 2 (w ciągu lokali usługowych na froncie budynku od Surowieckiego) pon.-pt. 10-20, sob. 10-16. Na życzenie klienta po kontakcie tel. można umówić się na inną godzinę.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 165 065 (ul. Jagiellońska) oraz 737 161 165 (Surowieckiego 2) wraz z podaniem kodu zabezpieczającego oraz wybranej opcji. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min 24-godzinnym wyprzedzeniem wizyta przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Gabinet Fizjoterapii Funkcjonalnej i Masażu

Gabinet Fizjoterapii Funkcjonalnej i Masażu to miejsce, w którym zadbać można o zdrowie i samopoczucie. Dostępne są tu usługi z zakresu fizjoterapii, rehabilitacji sportowej, terapii manualnej, masażu i komputerowej diagnostyki stóp, jak również doboru indywidualnych wkładek ortopedycznych. Podczas każdej wizyty pomocą służy wykwalifikowany fizjoterapeuta.

SanoMedica

Masaż, Medycyna, Chiropraktyka