Salon Urody Capelli Moda

28 Czerwca 177 /13, Poznań

Strzyżenie i modelowanie włosów za 34,99 zł i więcej w Salonie Urody Capelli Moda

Wybierz opcję

Wyróżniki

Strzyżenie i modelowanie włosów wraz z ampułką i koloryzacją pomoże w pielęgnacji kosmyków oraz odświeży lub zupełnie odmieni wygląd fryzury

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Strzyżenie i modelowanie włosów:

  • 34,99 zł zamiast 70 zł za pakiet,
  • 44,99 zł zamiast 120 zł za pakiet i ampułkę keratynową,
  • 99,99 zł zamiast 330 zł za pakiet, ampułkę keratynową i koloryzację.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks.. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: godziny otwarcia: pon.-pt. 10-20, sob. 9-15. Koloryzacja dotyczy włosów do ramion, dłuższe podlegają dopłacie od 30 zł w salonie.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Salon Urody Capelli Moda

Salon od wielu lat cieszy się wśród klientów pełnym uznaniem za świadczony profesjonalizm w usługach fryzjerskich i zabiegach kosmetycznych. Capelli Moda mieści się w samym centrum Poznania i od początku swojej działalności dba zarówno o urodę, jak i samopoczucie gości.

Doświadczenie fryzjerzy zupełnie odmieniają lub odświeżają fryzury klientów, a także dbają o kondycję kosmyków poprzez dobór odpowiednich kuracji. W pielęgnacji cery i skóry pomagają natomiast oferowane tu zabiegi kosmetyczne, mające na celu odmłodzenie, nawilżenie lub odpowiednie odżywienie skóry oraz poprawę wyglądu.