Lafayette Salony Pielęgnacji i Urody

ul. Rynkowa 114, Przeźmierowo

Strzyżenie i modelowanie z regeneracją (od 65 zł) lub koloryzacją (149 zł) w Salonie Lafayette (do -46%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Sposób na nowe uczesanie dobrane do typu urody w opcji z regeneracją włosów i koloryzacją

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Wybierz 1 z 3 opcji

Pakiet fryzjerski:

  • 65 zł zamiast 120 zł za strzyżenie, modelowanie i ampułkę L’Oréal,
  • 99 zł zamiast 180 zł za strzyżenie, modelowanie i Kérastase,
  • 149 zł zamiast 240 zł za strzyżenie, modelowanie i koloryzacja.

Doświadczony fryzjer stylista dobierze cięcie do Twojego typu urody i kształtu twarzy, tak aby fryzura dobrze prezentowała się w każdej sytuacji. Prawdziwą przyjemnością dla włosów stanie się regeneracja – L’Oréal lub Kérastase. Dzięki niej włosy zostaną dogłębnie odżywione, nawilżone i odbudowane, co zapewni im blask i zdrowy wygląd. Dopełnieniem metamorfozy może być odpowiednia koloryzacja.

Salony Pielęgnacji i Urody Lafayette

Gabinety istnieją od 2004 roku i należą do programu „Salon Expert” skupiającego 300 salonów w całej Polsce. Współpracują z firmą L’Oréal, dzięki czemu personel stale podnosi swoje kwalifikacje w Akademii Professionnel. Ponadto w Lafayette można skorzystać ze specjalistycznych kosmetyków firm Gehwol, O.P.I., Klapp Beauty Wellness, Alessandro i wielu innych.

W salonie gościło wiele znanych wielbicielek atrakcyjnego wyglądu, m.in. Małgorzata Socha, a specjaliści z Lafayette brali udział w tworzeniu teledysków, np. rapera Doniu oraz Libera i Sylwii Grzeszczak. Niebanalny wystrój tego studia został uhonorowany drugim miejscem w konkursie Najpiękniejszy Salon Fryzjerski 2009 pisma „Dom & Wnętrze” i wyróżnieniem w roku 2008.

Lafayette jest także rekomendowany przez miesięcznik „Uroda”, a o salonie pisano w „Avanti”, „Twoim Stylu”, „Tele Tygodniu” i innych czasopismach.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona dla klientek z włosami max. do pasa. Na usługę dekoloryzacji obowiązuje dopłata w salonie ustalana przed wykonaniem usługi.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 61 652 38 56 lub 880 020 766. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Lafayette Salony Pielęgnacji i Urody