Body Secret & SPA

Brzozowa 28A, Bydgoszcz

Zabiegi modelowania sylwetki: liposukcja kawitacyjna i sauna karbonowa w Body Secret & SPA

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by wyszczuplić wybrane partie ciała bez ingerencji chirurgicznej lub konieczności wykonywania monotonnych ćwiczeń

O tej ofercie

Szczegóły:

 • rodzaj zabiegu: liposukcja kawitacyjna + sauna karbonowa
 • czas trwania zabiegu: 30 minut liposukcji ultradźwiękowej (kawitacyjnej) na wybraną partię ciała + 30 minut sauny karbonowej (całe ciało)

 • partie ciała do wyboru:
  • uda część wewnętrzna lub zewnętrzna,
  • brzuch,
  • pośladki,
  • ramiona,
  • strefy nad kolanami

Seans w saunie karbonowej odbywa się w pozycji leżącej, w temperaturze 60°C. Podczas jednej sesji ciało spala ok. 600 kcal, co można porównać do 10-kilometrowego biegu.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 501 731 355. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Body Secret & SPA

Salon urody z wieloletnią tradycją, działający od przeszło 13 lat, proponuje zabiegi, które pozwalają dbać o wygląd oraz relaksują. Można tu również skorzystać z porad w zakresie odpowiedniej pielęgnacji. Gabinet oferuje szeroką gamę zabiegów upiększających i modelujących sylwetkę (m.in. za pomocą ultradźwięków) czy masaż kobido. Istnieje możliwość umówienia się na konsultację połączoną z analizą skóry. W salonie prowadzony jest dobór i sprzedaż profesjonalnych kosmetyków. Zatrudnieni tu specjaliści regularnie przechodzą szkolenia i biorą udział w pokazach nowych rozwiązań stosowanych w branży kosmetologicznej. Nowością salonu są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.