zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Jutro koniec.

Body Secret & SPA

Brzozowa 28A, Bydgoszcz

Kawiorowy rytuał spa (89,99 zł) z zabiegiem na dłonie (109,99 zł) i więcej w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dedykowany kobietom pakiet zabiegów ujędrniających i antycrllulitowych ma na celu poprawę samopoczucia i wyglądu całego ciała

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w ofercie rytuały spa dla kobiet
 • czas trwania: ok. 50-60 min

Kawiorowy rytuał spa:

 • zabieg ujędrniający na ciało: nałożenie i zmycie peelingu, aplikacja maski/balsamu, usunięcie pozostałości kosmetyków, rozprowadzenie oleju ze słodkich migdałów i lekki masaż drenujący, usuwający toksyny i usprawniający krążenie krwi i limfy.
 • zabieg ma na celu poprawę napięcia mięśniowego, modelowanie, ujędrnienie i lifting ciała, wzmocnienie włókien kolagenowych, zapewnienie relaksu i odprężenia przy muzyce relaksacyjnej oraz aromaterapii unoszącej się w powietrzu.
 • nałożenie kosmetyków nie dotyczy twarzy

Zabieg na dłonie:

 • nałożenie peelingu i aktywnej maski + krem na zakończenie

Relaksacyjny masaż głowy:

 • zabieg ma na celu pobudzenie krążenia krwi, wzmocnienie cebulek włosów
 • masaż może również pobudzić wydzielanie endorfin, przez co można go uznać za zabieg antystresowy

Podczas wizyty można dokupić ampułkę przyspieszającą spalanie tkanki tłuszczowej (zostanie zaaplikowana w trakcie zabiegu)


Preparaty użyte do zabiegu na ciało:

 • Marine Slim Salt: kryształki soli i masło shea pobudzają krążenie, detoksykują i optymalnie przygotowują ciało do zabiegów wyszczuplających
 • Bali Massage Oil: olej na bazie słodkich migdałów, który silnie nawilża i wygładza skórę
 • Caviar Slim z kompleksem liporedux: balsam wyszczuplająco-ujędrniający do ciała.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla kobiet. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 501 731 355. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów rabatowych i dodatkowych zniżek Groupon. Dodatkow w cenie 25 zł można dokupić ampułkę antycellulitowa,która będzie nałożona w trakcie zabiegu .Płatność na miejscu gotówką. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Body Secret & SPA

Salon urody z wieloletnią tradycją, działający od przeszło 13 lat, proponuje zabiegi, które pozwalają dbać o wygląd oraz relaksują. Można tu również skorzystać z porad w zakresie odpowiedniej pielęgnacji. Gabinet oferuje szeroką gamę zabiegów upiększających i modelujących sylwetkę (m.in. za pomocą ultradźwięków) czy masaż kobido. Istnieje możliwość umówienia się na konsultację połączoną z analizą skóry. W salonie prowadzony jest dobór i sprzedaż profesjonalnych kosmetyków. Zatrudnieni tu specjaliści regularnie przechodzą szkolenia i biorą udział w pokazach nowych rozwiązań stosowanych w branży kosmetologicznej. Nowością salonu są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.