Salony Fryzjerskie Dalia

Kartuska 33, Gdańsk

Laminowanie włosów od 129,99 zł w Salonie Fryzjerskim Dalia w Gdańsku (do -41%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzięki laminowaniu włosów można je intensywnie zregenerować i uodpornić na czynniki zewnętrzne

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Włosy - podobnie jak dokumenty tożsamości - warto chronić, stosując w tym celu ich laminowanie. Skorzystaj zatem z niego z dzisiejszym grouponem w Salonie Fryzjerskim Dalia.

Oferta
Laminowanie włosów w 1 z 3 opcji:

1) 129,99 zł zamiast 200 zł za zabieg,
2) 159,99 zł zamiast 270 zł za zabieg + strzyżenie,
3) 249,99 zł zamiast 400 zł za 2 zabiegi.

Salon Fryzjerski Dalia
Bez względu na to, do którego z 2 salonów Dalii się zawędruje, można oczekiwać, że dzięki fachowej pomocy tamtejszych specjalistów w widoczny sposób subtelnie lub diametralnie zmieni się dotychczasowy wizerunek. Uczesanie dobrane do typu urody podkreśli bowiem jej atuty i ukryje mankamenty, a nowy kolor zmieni eteryczną blondynkę w ponętną brunetkę, a ognistego rudzielca w zmysłową czarną kocicę. Z kolei fantazyjne koki i upięcia sprawdzą się pozwolą zadać szyku w trakcie ważnej imprezy. Stylizację można tutaj połączyć z regeneracją z użyciem maski lub innowacyjnego zabiegu zwanego laminowaniem - przywraca on zdrowy wygląd, blask i odporność każdemu rodzajowi włosów, w tym matowym, osłabionym, niesfornym w układaniu, które były poddawane rozjaśnianiu, koloryzacji, trwałej ondulacji czy chemicznemu prostowaniu. Stylista wykorzystuje specjalistyczne preparaty zawierające naturalną keratynę, która wypełnia uszkodzoną strukturę włosa, zamyka łuski na całej długości, likwiduje rozdwajanie końcówek, a także maksymalnie nawilża i odżywia. Efekt utrzymuje się przez długie miesiące.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: weź groupon – na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 58 302 10 92 lub 58 302 98 08 z min. 1-dniowym wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salony Fryzjerskie Dalia