Ruchomy Symulator Lotu

ul. Tęczy 6, Klaudyn

Do 19% zniżki na Wycieczka - latanie w Ruchomy Symulator Lotu 737

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Ruchomy symulator lotu to sposób, by spełnić marzenia o lataniu, zasiąść za sterami samolotu i dowiedzieć się, jak wygląda praca pilota

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: lot w ruchomym symulatorze lotu Boeing 737
  • czas trwania lotu: 60 lub 90 min

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 058 863. Godziny otwarcia: pon.-pt. 10:00-17:30, w sob. godziny ustalane indywidualnie. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Ruchomy Symulator Lotu

Zlokalizowana w podwarszawskiej miejscowości Klaudyn firma specjalizuje się w realizowaniu marzeń o lataniu. Na miejscu zbudowany został ruchomy symulator lotu, który umiejscowiony jest na platformie z 2 stopniami swobody umożliwiającej ruch zależny jest od przyśpieszenia, pochylenia i przechylenia w trakcie symulowanego lotu. Obrazy widoczne z okna wyświetlane są w rozdzielczości 4K umożliwiając rozglądanie się podczas lotu, a cały kokpit wzorowany jest na Boeingu 737-800. Wszystko to daje możliwość bardzo realistycznego doświadczenia pracy pilota i sterowania jednym z najpopularniejszych samolotów pasażerskich na świecie. Na terenie mogą przebywać maksymalnie dwie osoby + instruktor.