Royal Thai Spa

Badylarska 21, Warszawa

❤️Walentynki: rytuał spa „PATTAJ” dla 2 osób z poczęstunkiem i więcej w Royal Thai Spa (do -15%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pomysł na spędzenie wolnego czasu z ukochaną osobą

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 90 minut

Romantyczny rytuał Walentynkowy „PATTAJ” obejmuje:

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 609 919 999.. Groupony nie są realizowane w weekendy. Gabinet jest czynny od wtorku do piątku w godzinach 12-21 oraz soboty i niedziele w godzinach 12-20 i w tych dniach należy skontaktować się w celu rezerwacji terminu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny do 30/04/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Royal Thai Spa

Tajlandia oczarowała właścicieli salonu egzotyką, zapachami i smakami do tego stopnia, że postanowili swoim klientom podarować trochę z jej wyjątkowości. Dzięki temu studio jest miejscem, gdzie można się zrelaksować, serwując swemu ciału tajski masaż wykonywany przez specjalistów prosto z Tajlandii.