Royal Care Klinika Medycyny Estetycznej

1 Maja 1, Opole

Do 34% zniżki na Wiosenny rytuał SPA w Klinice Royal Care

Wybierz opcję

Wyróżniki

Odpowiednio skomponowane rytuały, których podstawą są masaże ciała i twarzy mają na celu dogłębny relaks, poprawę samopoczucia i wyglądu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: Wiosenny rytuał na ciało
  • czas trwania: 80 min

Wiosenny Rytuał na ciało wykonany na olejku konopnym o zapachu cytrynowym lub malinowym.

Chcąc podarować Ci najprzyjemniejszy efekt nawilżenia, ujędrnienia i odżywienia skóry, przygotowaliśmy unikalny rytuał na ciało doskonały do pielęgnacji skóry każdego typu.

Głównym składnikiem olejku do masażu jest tłoczony na zimno olej konopny, znany ze swoich nawilżających i łagodzących właściwości. 

Twoje doznania wzbogaci orzeźwiający zapach cytryny lub pobudzający zapach maliny!

Fizjoterapeuta wykonuje masaż relaksacyjny poszczególnych partii ciała, skupiając się na okolicach, gdzie występuje nadmierne napięcie mięśniowe. Jest to zabieg całkowicie odprężający, dodatkowo przyspieszający przemianę materii i poprawiający krążenie obwodowe. 

Ze względu na właściwości olejku konopnego po masażu istnieje konieczność skorzystania z prysznica.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej 30 dni od daty dokonania zakupu. Próba ponownego wykorzystania grouponu przez tę samą osobę spotka się z odmową. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Royal Care Klinika Medycyny Estetycznej

Zlokalizowany w w samym sercu Opola salon to miejsce, którego celem jest wydobywanie naturalnego piękna dzięki specjalistycznym zabiegom, owoczesnym rozwiązaniom i indywidualnemu podejściu. Pracujący tutaj zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów dopasowuje efektywne i innowacyjne metody zabiegowe z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, kosmetologii oraz fizjoterapii. W Klinice Medycyny Estetycznej Royal Care można również doświadczyć dobroczynnego wpływu masażu, zrelaksować się podczas odpowiednio skomponowanych rytuałów, zadbać o kondycję skóry i młodszy wygląd twarzy, poprawić niedoskonałości, wyszczuplić sylwetkę.

Więcej informacji na Facebooku.