zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 25% zniżki. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Motoparalotnie Bielsko Biała

Gwizdałówka, Lipowa,

Lot motoparalotnią (od 299 zł) z opcją filmowania (od 349 zł) z Motoparalotnie Bielsko Biała

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wyjątkowa atrakcja dla osób poszukujących wrażeń i pomysł na prezent dla bliskiej osoby z możliwością upamiętnienia lotu na filmie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania lotu: ok. 20 minut
  • trener posiada certyfikat

Warunki

Maks. waga uczestnika: 140 kg. Przeciwwskazania: choroby serca, choroby umysłowe, epilepsja. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 576 704 249 z podaniem kodu zabezpieczającego. Realizacja oferty zależna od warunków atmosferycznych. W przypadki chęci nagrania lotu osoba realizująca powinna posiadać swoją kartę pamięci (microSD, maks. 32 gb). Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. W przypadku odwołania rezerwacji z powodu niekorzystnych warunków pogodowych lub z przyczyn technicznych – zostanie zaproponowany inny termin. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Rh Plus

Podniebna przygoda może stać się rzeczywistością dzięki usługom firmy RHplus. Jej specjalizacją są loty widokowe motoparalotnią w tandemie nad Beskidami i Kotliną Żywiecką. Uczestnicy takiego lotu mają okazję szybować w powietrzu i podziwiać świat z góry, doświadczając wyjątkowych emocji przez ok. 20 minut. Wszystko to można utrwalić dzięki usłudze filmowania, co może stanowić pomysł na oryginalny prezent.