Brak nowych powiadomień

al. Grunwaldzka 472, Gdańsk

Homar z zupą dla 2 osób za 134,99 zł i więcej opcji w Restauracji Lobster w Gdańsku (-30%)

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Uczta z homarem to pomysł na uczczenie wyjątkowej okazji

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • przykładowe zupy:
    • zupa bouillabaisse – dorsz, łosoś, omułki, pomidory, cytrusy
    • zupa tajska – polędwica wołowa 50 g, mleko kokosowe, ananas, papryka, curry
  • pełne menu dostępne na stronie
  • oferta obejmuje homara atlantyckiego – podany w całości lub otwarty – pappardelle aïoli, ratatouille warzywne, chutney z czerwonej cebuli, salsa mango, gorące masło

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość rezerwacji od 02.01.2019.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta obejmuje 400-500 g homara. Jeżeli homar przekroczy wagę, dopłata 29 zł/100 g.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość zakupu grouponu jako prezent i wymiany na voucher na miejscu w restauracji. 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem. Tylko rezerwacja elektroniczna.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Restauracja Lobster

W centrum malowniczej gdańskiej dzielnicy Oliwa znajduje się restauracja, której potrawy przyprawiają smakoszy o szybsze bicie serca. Tradycyjne przepisy mieszają się tu z kompozycjami zgodnymi z najnowszymi trendami kulinarnymi. Dzięki temu goście mogą raczyć się takimi specjałami, jak egzotyczne ryby, owoce morza, homar czy antrykot sezonowany. Dania powstają dzięki wysokiej jakości produktom od wyselekcjonowanych, lokalnych dostawców.

Warto dodać, że atrakcje kulinarne uzupełnia ciężka do podrobienia atmosfera miejsca, którą tworzą zaglądający do restauracji przedstawiciele świata biznesu oraz znani i cenieni artyści.

Restauracja Lobster

Restauracja, Owoce morza