Restauracja Kuchnia Otwarta

Aromatyczna 3-daniowa uczta z ekologicznych produktów dla 2 osób od 90 zł w Restauracji Kuchnia Otwarta w Katowicach

Do -38%
Wybierz opcję

Wyróżniki


3-daniowa uczta z ekologicznych produktów, podana zgodnie z zasadami serwisu francuskiego

W skrócie


Otwórz się na bogactwo smaków i aromatów obecnych w daniach serwowanych w Restauracji Kuchnia Otwarta Skorzystaj z dzisiejszego grouponu.

Oferta
3-daniowa uczta dla 2 osób w 1 z 3 opcji:

1) 90 zł zamiast 130 zł za zestaw I,
2) 129 zł zamiast 200 zł za zestaw II,
3) 149 zł zamiast 240 zł za zestaw III.

Zestaw I:

  • chłodnik ogórkowy,
  • pierś z kurczaka szpikowana serem camembert z sosem Calvados i pieczonymi ziemniakami,
  • racuchy z gałką domowych lodów.

Zestaw II:
* chłodnik ogórkowy, * różowa pierś z kaczki z sosem pomarańczowo-imbirowym z kremowymi ziemniakami z rucolą i spaghetti z marchewki z miodem, * tarta z owocami.

ZESTAW III:
* chłodnik ogórkowy, * befsztyk z polędwicy z kurkami, ziemniakami pieczonymi w śmietanie i puree selerowym z imbirem, * cremme brulle.

Restauracja Kuchnia Otwarta
Przestępując próg restauracji, warto otworzyć się na perspektywę przeżycia ciekawych doświadczeń zmysłowych, nie tylko kulinarnych. W karcie dominują dania tradycyjnej kuchni polskiej i regionalnej przygotowywane wyłącznie ze świeżych produktów pochodzących z upraw ekologicznych (bez dodatku konserwantów i glutaminianu sodu). Dana serwowane są „prosto z patelni”, zgodnie z zasadami serwisu francuskiego.

W karcie można znaleźć m.in. tradycyjne dana - żur czy roladę śląską, a także dania sezonowe (takie, jak kurki z patelni czy pierogi z kurkami). Nie zapomniano o jaroszach – sałatka z pomidorami i białym serem, grillowane warzywa z sosem czosnkowym czy naleśniki z kozim serem i szpinakiem – to tylko kilka z bezmięsnych propozycji. Warto dodać, że restauracja znajduje się w Best Western Katowice Hotel * * * *, który mieści się obok jednego z największych parków w Europie – Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku.

Warunki


Groupon ważny do 30.08.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon nie obejmuje napojów i alkoholi.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 32 721 11 66 z min. 2-dniowym wyprzedzeniem z podaniem kodu groupon i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Restauracja Kuchnia Otwarta


Restauracja Kuchnia Otwarta

Restauracja
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.