2 dowolne pizze za 25 zł i więcej opcji w Restauracji Jasna 24 (-50%)

Warszawa

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Do -51%
430+ kupionych

Komentarze

Pyszne jedzenie, mila obsluga, dobra lokalizacja. Jak dla mnie bardzo pozytywnie!:)
Kamil Ł. · 14 sierpnia 2014
pyszne jedzenie i dobre wino, fajna lokalizacjia
Weronika Z. · 12 sierpnia 2014
Jedzenie dobre, miła obsługa będę polecać lokal znajomym:-D8
Magdalena B. · 4 sierpnia 2014

W skrócie


Pysznie skomponowana pizza jest jak dobrze skadrowana fotografia - człowiek z przyjemnością delektuje się każdym jej centymetrem. Skosztuj zatem włoskiego specjału w wydaniu mistrzów kuchni w Restauracji Jasna 24.

Oferta
Dowolne pizze 32 cm w 1 z 3 opcji:

1) 25 zł zamiast 50 zł za 2 pizze,
2) 35 zł zamiast 70 zł za 2 pizze + 2 piwa lub 2 kieliszki wina,
3) 69 zł zamiast 140 zł za 4 pizze + 4 piwa lub 4 kieliszki wina.

Restauracja Jasna 24
Domowe ravioli, pieczona makrela, krewetki w grejpfrutach, chłodnik marchewkowy, smażona dorada z ryżem jaśminowym z szafranem i mulami, stek wołowy, sałatka z kozim serem i truskawkami albo z arbuzem, żółtymi pomidorami, czerwoną cebulą i fetą - dania serwowane w restauracji mienią się kolorami tęczy niczym zdjęcia z wakacji w ciepłych krajach.

Jednak Jasna 24 dokłada wszelkich starań, by kojarzyć się nie tylko z apetycznymi potrawami z różnych stron świata, ale również z ciekawymi wydarzeniami kulturalnymi. Dlatego można tutaj połączyć degustację rozmaitych przysmaków z wernisażem malarskim lub fotograficznym. Po chwili obcowania ze sztuką warto zajrzeć do Drink Baru Jasna, gdzie w pozytywny nastrój wprawiają gości aromatyczne trunki i klubowa muzyka grana na żywo przez DJ-a.

Warunki


Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Groupony nie łączą się ze sobą oraz z innymi promocjami w restauracji.
Dodatkowe informacje: należy okazać wydrukowany groupon w momencie przybycia. Wielkość pizzy 32 cm. Z grouponu można skorzystać od pn. do pt. w godz. 11-23, sob. w godz. 12-23, ndz. w godz. 12-20.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 22 447 24 41 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Restauracja Jasna 24


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.