Restauracja Gruzja

ul. Chmielna 5, Warszawa

Deska szaszłyków z dodatkami i więcej dla 2-4 w Restauracji Gruzja (do -21%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W skład deski wchodzi szaszłyk jagnięcy, wieprzowy, drobiowy, z łososia i lulla kebab serwowane z ziemniakami opiekanymi, sałatką i sosami

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: gruzińska
  • skład oferty: deska szaszłyków z opcjonalną lampką wina
  • oferta ważna: na miejscu

Warunki

Groupon można zrealizować na miejscu. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 739 575 345. Oferta dostępna od pon. do pt. w godz. 12-22. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Restauracja Gruzja

By skosztować prawdziwie gruzińskiej kuchni, nie trzeba zdobywać szczytów Kaukazu ani odwiedzać Tbilisi. Wystarczy udać się do mieszczącej się przy ul. Chmielnej restauracji, która swoich gości raczy prawdziwą gruzińską kuchnią z kaukaskim temperamentem, a dodatkowo stawia na gościnność, jakość, sprawdzone receptury oraz prawdziwie rodzinną atmosferę.

W menu nie zabrakło słynnych na całym świecie potraw. Chaczapuri imeruli, czyli gruziński placek z ciasta drożdżowego z podwójnym serem, pierożki chinkali w kształcie sakiewki z mięsem mielonym i rosołkiem w środku czy bakłażany z pastą z orzechów włoskich, czosnkiem, octem i kolendrą, sprawią, że nawet najwięksi smakosze mogą docenić żywiołowość kaukaskich smaków.

Na podkreślenie zasługuje fakt, iż restauracja mieści się w kamienicy z reprezentatywną fasadą ozdobioną klasycznymi kolumnami i dostojnymi posągami, a przytulne wnętrze i gościnność gospodarzy sprzyjają ucztowaniu, zarówno indywidualnemu, jak i podczas spotkań towarzyskich i innego rodzaju imprez.

Więcej informacji na Facebooku.