Brak nowych powiadomień

ul. Promienista 92 lok. 8, Poznań

Laserowe Wybielanie zębów lampą BEYOND od 199 zł w SuperWhite Clinic

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Śnieżnobiały uśmiech w 45 minut. Efekty: zęby bielsze nawet o 14 odcieni w skali VITA – efekt utrzymuje się nawet przez 2 lata

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Laserowe Wybielanie zębów lampą BEYOND:

  • 199 zł za zabieg dla 1 osoby,
  • 299 zł za zabiegi dla 2 osób,
  • 399 zł za zabiegi dla 3 osób.

Wybielanie zębów lampą jest całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Polega na naświetlaniu zębów za pomocą specjalnej lampy, która aktywuje żel, umieszczony na zębach pacjenta. Emitowane „zimne” niebieskie światło akceleratora halogenowego (o długości od 480 nm do 520 nm, filtrowane przez 12000 światłowodów) aktywuje wspomniany żel, który w trakcie naświetlania utlenia przebarwienia powstałe na zębach na przestrzeni nawet kilku lat.

Sesje powtarza się 3 razy po 15 minut w trakcie jednej wizyty. Metoda szybkiego wybielania zalecana jest osobom, u których papierosy, kawa, herbata lub pokarmy spowodowały przebarwienia, które na stałe wniknęły w nasze szkliwo.

Przeciwwskazania: ciąża, okres karmienia piersią, cukrzyca, choroby dziąseł, próchnica, epilepsja, paradontoza, aparat ortodontyczny, choroby skóry lub zmiany skórne w obrębie twarzy. 

SuperWhite Clinic

Ta nowoczesna sieć gabinetów posiada swoje oddziały w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, a planuje otwarcie kolejnych. Dzięki specjalistycznej aparaturze i odpowiednim preparatom zabiegi w jej gabinetach stają się coraz bardziej popularne. Laserowe wybielanie zębów, dzięki nowoczesnej metodzie, jest bezbolesne, nie powoduje podrażnień, jest nieinwazyjne – nie uszkadza szkliwa, plomb, licówek. 

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie pure-white.pl.

Warto wiedzieć

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/grouponp/domains/grouponpoland.pl/public_html/copy_on/g2.php:1) in /home/grouponp/domains/grouponpoland.pl/public_html/copy_on/g2.php on line 3 Warunki Źródło dokumentu StylFormatCzcionkaRozmiar

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 799 228 860 lub on-line: pure-white-poznan.versum.com.. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

◢ Znaków: 475, Słów: 66 Powrót

Pure&White Clinic (KN)