Poradnia Okulistyczna Pryzmat

3 lokalizacji

Operacja usunięcia zaćmy 1 oka za 2999 zł w Poradni Okulistycznej Pryzmat w Gliwicach

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zaćma, czyli zmętnienie soczewki oka, jest chorobą, której nie wolno lekceważyć: brak leczenia może doprowadzić nawet do utraty wzroku

O tej ofercie

Oferta

  • 2999 zł za operację usunięcia zaćmy 1 oka.

Badania pokazują, że co pięćdziesiąty Polak cierpi na zaćmę – chorobę, która nieleczona może doprowadzić do utraty wzroku. Wykrycie schorzenia w początkowym etapie nie jest łatwe: chorzy na samym początku odczuwają jedynie dyskomfort w widzeniu. Obraz widzenia wydaje się lekko zamglony, a barwy przestają być wyraziste. Tych objawów nie można zbagatelizować.

Problem wyeliminuje operacja usunięcia zaćmy. Podczas zabiegu dochodzi do wymiany zmętniałej soczewki na sztuczny odpowiednik. Wybór odpowiedniej soczewki następuje jeszcze przed samą operacją. Podczas kwalifikacji wyliczana jest moc zamiennika, wybiera się również jego rodzaj.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon mogą kupić osoby, które nie odbyły jeszcze wizyty kwalifikującej do zabiegu w placówce Pryzmat.  Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Kwalifikacja przed zabiegiem płatna dodatkowo (200 zł). W przypadku kiedy pacjent nie zakwalifikuje się do zabiegu, możliwy zwrot grouponu. Kwota za konsultację nie podlega zwrotowi. Kwalifikacje i badania kontrolne odbywają się w placówkach: w Gliwicach (ul. Tarnogórska 70/1) oraz w Rybniku (ul. Powstańców Śląskich 3, II piętro). Zabiegi przeprowadzane tylko w placówce w Gliwicach (ul. Kościuszki 22; wejście od ul. Chopina; niezależnie od miejsca kwalifikacji). Pierwsze badanie kontrolne do miesiąca po zabiegu w cenie grouponu. Możliwość wyboru terminu wizyty. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 733 16 80 (od pon. do pt. w godz. 10-15) w ciągu 30 dni od zakupu grouponu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Mikrochirurgia Okulistyczna Gliwice PRYZMAT

Działająca od 2007 roku PRYZMAT Okulistyka została założona przez cenionych na Śląsku, wybitnych specjalistów w dziedzinie okulistyki: dr. n. med. Sławomira Bolka i dr. n. med. Marka Rzendkowskiego. PRYZMAT Okulistyka posiada kilka placówek (w Gliwicach i w Rybniku), w których wykonuje pełną diagnostykę okulistyczną, leczenie ambulatoryjne (zabiegi laserowe, iniekcje doszklistkowe) oraz leczenie szpitalne (operacje witrektomii i usunięcia zaćmy). Od 2016 roku realizuje autorski program kompleksowej diagnostyki i leczenia schorzeń siatkówki (KODILESS 2016).

Specjaliści w PRYZMAT Okulistyka dysponują sprzętem światowej klasy (m.in. DRI OCT Triton, laser mikropulsowym Iredex Oculight IQ). Efektywność ich działań pozwala wprowadzić najnowsze metody leczenia oraz skrócić okres rekonwalescencji po zabiegu (lub operacji).