Pracownia Zdrowia

os. Dywizjonu 303 21/4, Kraków

Do 0% zniżki na Masaż - Chiropraktyka w Pracownia Zdrowia

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na zniwelowanie bólu kręgosłupa, poprawę postawy, a także pomoc podczas procesu rehabilitacji

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • dostępne masaże: leczniczy z konsultacją
 • czas trwania: 30 lub 60 min
 • masaż poprzedzony jest konsultacją, która wliczona jest w czas trwania zabiegu
 • specjalista wykonujący zabieg: masażysta lub fizjoterapeuta

Masaż leczniczy: zabieg przeznaczony głównie dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa spowodowane wadami postawy, zmianami zwyrodnieniowymi i przeciążeniami. Zalecany osobom, które prowadzą siedzący tryb życia. Masaż wspomaga rehabilitację również w nagłych przypadkach, takich jak np. rwa kulszowa. Jest pomocny przy sztywności i napięciach mięśniowych będących efektem m.in. przewlekłego stresu.

 • Przeciwwskazania:otwarte zmiany skórne
  podwyższona temperatura ciała
  nowotwory
 • Wskazania:ból kręgosłupa
  rwa kulszowa
  wady postawy
  praca siedząca
  zwyrodnienia
  przeciążenia
 • Możliwe korzyści:niwelowanie bólu kręgosłupa
  redukcja napięcia mięśniowego
  poprawa postawy
  wspomaganie rehabilitacji
  relaks

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 167 443 z podaniem kodu zabezpieczającego lub online na stronie www.pracowniazdrowia.pl. W przypadku rejestracji online należy wybrać usługę „Groupon 1 x Masaż Leczniczy (30 min) z konsultacją", „Groupon 1 x Masaż Leczniczy (60 min) z konsultacją", „Groupon 3 x Masaż Leczniczy (30 min) z konsultacją" lub „Groupon 3 x Masaż Leczniczy (60 min) z konsultacją" zgodnie z wykupioną opcją i w sekcji „Wiadomość do specjalisty" wpisać kod zabezpieczający. Groupon należy wykorzystać do końca jego ważności. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Pracownia Zdrowia