Brak nowych powiadomień

3 lokalizacji

Lot motoparalotnią nad Warszawą od 150 zł: Podniebna przygoda z LotWidokowy.pl

Wybierz opcję

Wyróżniki

Niesamowita przygoda i okazja do oglądania Panoramy Warszawy, Wisły, Zalewu Zegrzyńskiego z lotu ptaka

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Przygoda z motoparalotnią oraz okazja do oglądania panoramy Warszawy:

 • 150 zł za pakiet Standard dla 1 osoby (bez filmu full HD),
 • 299 zł za za pakiet Standard dla 2 osób (bez filmu full HD),
 • 279,99 zł za pakiet VIP dla 1 osoby (z filmem full HD),
 • 549,99 zł za pakiet VIP dla 2 osób (z filmem full HD).

Podniebna przygoda obejmuje spotkanie zapoznawcze, a dodatkowo każdy jej uczestnik zostanie zaproszony do lotu dwuosobową motoparalotnią z pilotem z możliwością skorzystania od razu na miejscu. Amatorom podniebnych przygód towarzyszyć będzie doświadczony pilot Kadry Narodowej PPG 2013, 2014.

W ramach spotkania uczestnik podniebnej przygody otrzymuje również podstawowe wiadomości dotyczące lotu, aby mógł zrozumieć to, co będzie obserwować. Następnie weźmie udział w przeglądzie przedlotowym, sprawdzeniu działania przyrządów pokładowych. Jeśli uczestnik zdecyduje się być członkiem załogi motoparalotni - będzie uczestniczył w locie, w czasie którego komunikację z pilotem zapewni intercomm. W trakcie lotu możliwe będzie obserwowanie i dotykanie tego, co jest niedostępne z pozycji piechura. Będzie to spora dawka pozytywnych emocji z poczuciem wolności. 

„Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić …” Leonardo Da Vinci

Lokalizacje:

 • Warszawa, Białołęka
 • Stare Babice, 5 km od Warszawy (Wola / Bemowo), dojazd ZTM liniami: 714,719,729, L-6, ok. 10 min. od zajezdni autobusowej os. Górczewska lub ZTM linii 743 z Woli
 • ul Górczewska 202, Warszawa 01-460

Oferta polecana przez:

 • Szkoła Paralotniowa CloudBase
 • Wojciech Bógdał - Mistrz Świata, Mistrz Europy, Mistrz Polski
 • Norbert Nowicki - Vice Mistrz Świata i Polski w lotach tandemowych motoparalotnią
 • Marek Furtak - Vice Mistrz Świata, Vice Mistrz Polski, Dwukrotny Złoty Medalista Mistrzostw Świata
 • Marian Drężek - Mistrz Europy
 • Robert Werenc - Mistrz Polski, konstruktor lotniczy, prekursor latania tandemowego

Dodatkowe informacje:

 • czas trwania lotu: tutaj
 • doświadczenie pilota: pilot z kilkunastoletnim doświadczeniem

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 13 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców. Maks. waga 110 kg. Decyzję o wykonaniu i przebiegu lotu podejmuje pilot.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość dokupienia filmu na miejscu (80 zł). W przypadku nieodpowiednich warunków pogodowych realizacja zostaje przeniesiona na inny termin (ostateczną decyzją podejmuje pilot). Opcja z filmem, konieczne jest zabranie ze sobą karty pamięci Micro SD minimum 4GB lub możliwy zakup karty na miejscu. Realizacja uzależniona od warunków atmosferycznych.Przed lotem konieczność podpisania regulaminu po wcześniejszym zapoznaniu z nim i oświadczenia członka załogi (m.in. o stanie zdrowia).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 750 625 w ciągu 14 dni od dnia zakupu (jest to niezbędne, aby rozpocząć realizację grouponu). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

LotWidokowy.pl

Ci, którzy chcą zostawić troski dnia codziennego na ziemi, poznać ludzi z pasją, mogą wziąć udział w podniebnej przygodzie. Szybowanie w powietrzu pozwala doświadczyć nietypowych emocji oraz zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy – Warszawę, Wisłę, Zalew Zegrzyński i Kampinoski Park Narodowy z lotu ptaka. Warto dodać, że lot odbywa się z wykorzystaniem motoparalotni, czyli tzw. szybowca z silnikiem.

Po wyłączeniu silnika w powietrzu przez pilota, lot szybujący kontynuowany jest w ciszy i przy lekkim powiewie wiatru, co pozwala delektować się krajobrazem Warszawy i Mazowsza. Lądowanie bez silnika jest łagodne i krótkie, nawet na bardzo małej powierzchni. Wieczory panieńskie lub kawalerskie na lotnisku z lotami motoparalotniowymi są organizowane indywidualnie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.