Szkolenie z jazdy off-road od 159,99 zł z firmą Pod Piramidą

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!

Komentarze

10 Opinii

JP

Jacek P. · 1 reviews
· Redeemed 27 listopada 2017
Super! Polecam.

JK

Justyna K. · 2 reviews
· Redeemed 6 listopada 2017
Polecam to miejsce z całego serca. Pani właścicielka bardzo miła i pomocna, pokoje czyste, zadbane. Piękne miejsce na odpoczynek z dala od zgiełku ulic.

MM

Magdalena M. · 1 reviews
· Redeemed 22 października 2017
Super zabawa ! Polecam !

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

kurs jazdy samochodem terenowym z instruktorem (teoria i praktyka)

  • 159,99 zł za szkolenie trwające 1,5 godz. dla 1 osoby
  • 199,99 zł za szkolenie trwające 1,5 godz. dla 2 osób

Przygoda odbywa się po specjalnie przygotowanym torze do jazdy ekstremalnej lub nieco mniej wymagającej, ale za to szybszej jego wersji.

W ofercie znaleźć można szeroki wybór zadbanych samochodów, w tym m.in.: zmodyfikowany Nissan Patrol 2, 8TD.

Warunki


Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Wymagane prawo jazdy kategorii B. 
Dodatkowe informacje: pod numerem tel. 691 666 806. W celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkowników właściciel toru zastrzega sobie prawo do zamknięcia obiektu w przypadku złych warunków atmosferycznych np. śnieg, lód itp. Anulowane szkolenia realizowane będą w innych, indywidualnie ustalanych z uczestnikami terminach. godziny otwarcia: pon-pt 10-19, sob:10-18. 
Sprawdź dostępne terminy: tel. 691 666 806. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Pod Piramidą


Położony na terenie Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny Pod Piramidą oferuje szereg atrakcji i udogodnień, które pozwoli nie tylko odpocząć, ale także aktywnie spędzić czas. Okoliczne tereny zielone to bowiem doskonałe miejsce na to by zorganizować imprezy integracyjne w formie gry w Paintball, gier zespołowych czy jazdy samochodem terenowym. Ta ostatnia atrakcja, może stać się największym magnesem żądnych wrażeń osób, gdyż przygotowane na uczestników trasy będą wymagały nie tylko sprytu i refleksu, ale i współpracy. Po pełnym przeżyć dniu można odpocząć w zaopatrzonym w ciepłe i zimne przekąski oraz regionalne przysmaki barze lub zregenerować siły w jednym z gościnnych pokojów.

Więcej informacji na stronie www.podpiramida.pl

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.