Brak nowych powiadomień

PlanetVR Salon Gier

Wirtualna rzeczywistość: 30-minutowe wejście na dowolną grę od 16,99 zł i więcej w Salonie Gier PlanetVR (do -36%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -35%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ramach oferty m.in. bieżnia umożliwiająca poruszanie się w wirtualnej rzeczywistości za pomocą własnych nóg, symulator wyścigów

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania zabawy: od 30 do 60 minut
  • dni, w które można korzystać z grouponu: poniedziałek-piątek
  • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: 10 minut

Virtuix Omni:

Specjalistyczna bieżnia która umożliwia poruszanie się w wirtualnej rzeczywistości za pomocą własnych nóg, w zupełnie naturalny i intuicyjny sposób.

Symulator wyścigów Atomic A3:

Symulator powstał przy wykorzystaniu innowacyjnej i opatentowanej technologii, dzięki której detale ruchu są bardzo wyraźne a przyspieszenie szczególnie odczuwalne – prędkość do 71 stopni na sekundę w 27-stopniowym zakresie ruchu w dwóch osiach oraz moment obrotowy wynoszący 64 nm.

W salonie dostępne są również Boxy VR.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zakupując groupon na godzinę grania na Boksach lub Symulatorach wyścigowych, w systemie rezerwacji należy zaznaczyć 2 x 0,5 godz., np. od 16:00 do 16:30 oraz od 16:30 do 17:00.  Godziny otwarcia: wt.-pt.: 16 do 22, sob.: 12 do 22, niedz.: 12 do 18. Należy pojawić się na 10 minut przed zarezerwowaną godziną. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj na stronie: https://planetvr.pl/booking/ z podaniem kodu zabezpieczającego groupon w polu UWAGI. Niepojawienie się lub nieodwołanie rezerwacji z 24-godzinnym wyprzedzeniem skutkuje utratą grouponu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

PlanetVR Salon Gier

Działające na terenie Poznania centrum wirtualnej rzeczywistości jest miejscem, w którym nie tylko można spędzić wolny czas, ale także zorganizować imprezę firmową, integracyjną, wieczór panieński czy kawalerski. Na miejscu skorzystać można z symulatora VR gier sportowych, rajdowych czy strzelanych. Umożliwia to nowoczesny sprzęt, taki jak wysokiej klasy okulary, bieżnia Virtuix Omni oraz symulator wyścigów.

PlanetVR Salon Gier

Rozrywka i czas wolny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.