Party Dance Style

2 lokalizacji

Karnet na zajęcia taneczne: 4 wejścia za 69 zł i więcej opcji w Party Dance Style (do -55%) – 2 lokalizacje

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: APKA25. Ważny do 2.6.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

  • Party Dance: autorski styl oparty na improwizacji, prowadzeniu przez partnera i stylingu partnerki
  • Dowolność: pozostawia miejsce na improwizacje – pasuje do każdego typu muzyki i imprezy - na zajęcia można przyjść bez osoby do pary
  • Instruktorzy: pedagodzy i tancerze najwyższej klasy „S” oraz wielokrotni mistrzowie międzynarodowych zawodów
  • Czas trwania zajęć: 120 minut

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Poznaj nowe ruchy i wykorzystaj je na każdej imprezie z dzisiejszym grouponem w szkole Party Dance Style.

Oferta
Karnet na zajęcia taneczne w 1 z 3 opcji:

1) 69 zł zamiast 140 zł za 4 zajęcia,
2) 129 zł zamiast 280 zł za 8 zajęć,
3) 189 zł zamiast 420 zł za 12 zajęć.

Dodatkowe informacje:

  • grafik można sprawdzić tutaj

Party Dance Style
Jako pierwsza i jedyna w Polsce szkoła uczy stylu party dance, podobnego do bardzo popularnego na Zachodzie modern jive’a czerpiącego inspiracje z tańców z różnych krajów, m.in. z salsy, tanga argentyńskiego czy rock’n’rolla. Na rodzimy grunt został sprowadzony przez Piotra i Pawła Żaczków oraz Żanetę Krysińską – założycieli szkoły i wielokrotnych zwycięzców Modern Jive Championships.

Jedna lekcja party dance trwa 1.5 godz. i podzielona jest na trzy części: figury podstawowe, zaawansowane kombinacje i freestyle, podczas której można przećwiczyć poznane ruchy, korzystając ze wskazówek instruktora.

Zobacz film z lekcji tutaj.

Oferta szkoły obejmuje też m.in. zajęcia akrobacji w powietrzu Airsteps, tańców łacińskich i standardowych czy tanga argentyńskiego. Jest skierowana do wszystkich grup wiekowych, a zajęcia odbywają się w formie spotkań tygodniowych, warsztatów weekendowych oraz wieczorków tanecznych. Zdobyte tu umiejętności podwyższają pewność siebie każdego tancerza i sprawdzają się podczas wszystkich okazji do świętowania. Szkoła ma również specjalną propozycję dla przyszłych małżonków. Tworzona indywidualnie unikalna choreografia pierwszego tańca wraz z treningami, pozwoli młodej parze wejść tanecznym krokiem na nową drogę życia.

Dostępne lokalizacje:

ul. Platynowa 1 (XL LO)
00-808 Warszawa

ul. Chmielna 9
00-021 Warszawa

taniec

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy osób, które nie uczęszczały wcześniej na zajęcia party dance.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Każde 2 wejścia są wymienne na 1 wejście dla pary. Groupon należy wykorzystać w ciągu 1 miesiąca od pierwszej wizyty. Informacje udzielane telefonicznie: 666 179 189 .
Konieczna rezerwacja mailowa biuro@partydancestyle.com.  W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Party Dance Style