Park Trampolin Parabola

Elizy Orzeszkowej 4, Czechowice-Dziedzice

Godzinny bilet wstępu do parku trampolin Parabola dla 1-4 osób (do -22%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Park bogaty w różnego rodzaju strefy, przeznaczone dla początkujących i zaawansowanych. Od kwietnia 2022 roku nowe atrakcje

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Agnieszka
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 12, 2022
Ok
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 30, 2022
Ok
R
Renata
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 27, 2021
Miejsce małe, ale na godzinkę do wymęczenia dzieci całkiem w porządku. Nie fajnie, że w NERFACH trzeba mieć okulary które są tłuste i brudne - nikt o to nie dba. Jeśli są takie wymagania - które moim zdaniem są ok, że względu na bezpieczeństwo- mogą zarządzać 2zl doplaty i dbać aby byle czyste każdorazowo. Poza tym wszystko super. Czysto, obsługa dopiero się uczy, ale jest miła i sympatyczna. Kawiarenka na plus. Cena promocyjna z grouponu adekwatna.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
A
Alicja
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 27, 2021
Super
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 25, 2021
Rewelacja
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: godzinny bilet wstępu do parku trampolin
  • dni i godziny otwarcia: przez całe wakacje Pon.–Niedz. 10-20

Atrakcje znajdujące się w obiekcie to (m.in.):

  • strzelanka NERF – ponad 120 m² powierzchni z ciekawymi gąbkowymi kształtkami, które można modyfikować i budować różne konstrukcje, a następnie za pomocą specjalnych pistoletów można na nich rozegrać pojedynek strzelecki
  • poducha – ponad 2 m swobodnego spadania na ogromną poduchę
  • Cardiowall – interaktywna ścianka z dwoma stanowiskami
  • trampolinowe rozbiegi – dwa rozbiegi o 12-metrowej długości
  • arena z ok. 40 trampolinami
  • Softpark (figlopark) dla mniejszych dzieciaków
  • zjeżdzalnia, siatki wspinaczkowe, szarfy

Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Skarpety płatne zgodnie z cennikiem (https://parkparabola.pl/cennik). Można posiadać swoje (ważne żeby miały od spodu antypoślizgową podeszwę) lub wymienić stare z innego parku na nowe za dopłatą. Po zakupionej godzinie na grouponie, jest możliwość przedłużenia pobytu w parku rozrywki dokonując dopłaty zgodnie z cennikiem za każdą rozpoczętą minutę. Wstęp na arenę z trampolinami powyżej 3 roku życia. Rodzic/opiekun dziecka w przedziale wiekowym 3-7 lat wchodzi na jednym bilecie z dzieckiem. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. Skarpety płatne 6 zł (można posiadać swoje) Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3.

Park Trampolin Parabola

Położony na wlocie do Czechowic-Dziedzic park, to miejsce przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na terenie Parku Rozrywki Parabola przygotowano szereg atrakcji, w tym ogromny park trampolin o powierzchni ponad 1500 m². Podzielony jest on na kilka stref takich jak m.in. główna arena z 50 trampolinami, poducha do skoków z wysokości, tramplinowe rozbiegi. Warto dodać, iż na terenie obiektu działa bistro, w którym można posilić się lub ugasić pragnienie.