Slow Room

Sójki 1, Strzelce

Wybrana lekcja makijażu od 60 zł w Slow Room

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Warsztat jest czasem, w którym możesz dostrzec swoje wewnętrzne piękno i nauczyć się je wydobyć oraz podkreślić

O tej ofercie

Lekcja makijażu w rytmie slow

Lekcja makijażu według koncepcji slow life obejmuje nie tylko naukę indywidualnego makijażu krok po kroku, ale również czas relaksu i wyciszenia. Porozmawiamy o twoich preferencjach i potrzebach, poznasz przydatne triki i nauczysz się samodzielnie wykonać swój codzienny lub okazjonalny makijaż. Pracujemy na eko-kosmetykach.

Warsztat prowadzi absolwentka wydziału charakteryzacji w warszawskiej szkole filmowej, z wieloletnim doświadczeniem zarówno na planach zdjęciowych jak i w pracy z indywidualnym klientem – dziś zakochana w spokojnym, świadomym i uważnym życiu z dala od miejskiej gonitwy.

Lekcja makijażu z analizą kolorystyczną

Lekcja makijażu obejmuje naukę indywidualnego makijażu krok po kroku oraz analizę kolorystyczną. Porozmawiamy o twoich preferencjach i potrzebach, poznasz przydatne triki i nauczysz się samodzielnie wykonać swój codzienny lub okazjonalny makijaż. Zagłębimy się również w siłę koloru i znajdziemy te najbardziej pasujące do ciebie.

Warsztat prowadzi absolwentka wydziału charakteryzacji w warszawskiej szkole filmowej, z wieloletnim doświadczeniem zarówno na planach zdjęciowych, jak i w pracy z indywidualnym klientem – dziś zakochana w spokojnym, świadomym i uważnym życiu z dala od miejskiej gonitwy.

Spotkanie odbywa się indywidualnie, a w salonie przestrzegamy wszelkich środków ostrożności w trosce o nasze wspólne zdrowie.

Szczegóły:

  • czas trwania kursów: lekcja makijażu w rytmie slow trwa około 2 godz., lekcja makijażu z analizą kolorystyczną trwa około 3 godz.
  • kosmetyki używane podczas wykonywania makijażu: Couleur caramel oraz prouve

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 12-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 608 309 758 lub filledelaroi@gmail.com. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 10. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Slow Room

„Zatrzymaj się na chwilę” – to nasze motto. Pragniemy, by każdy korzystający z naszych usług (czy to zabiegów pielęgnacyjnych czy warsztatów) poczuł się tu wyjątkowo zaopiekowany. Czas, który chcemy Wam ofiarować, to czas skupienia tylko i wyłącznie na Was. Slow Room jest miejscem bez pośpiechu z holistycznym podejściem do piękna. Proszę miej to na uwadze, umów się na spokojnie i delektuj się czasem spędzonym tutaj.