Brak nowych powiadomień

Paintball Project

Nadrzeczna 38, Własna

Jazda off-road autem terenowym z instruktorem i więcej od 149,99 zł z firmą Poligon Własna

160+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Jazda samochodem terenowym oraz szkolenie z zasad jazdy off-road – 45, 90 lub 150 minut za kierownicą auta 4x4 + nagranie filmu HD

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Jazda samochodem terenowym z instruktorem wraz z podstawami wiedzy teoretycznej oraz nagraniem filmu HD:

  • 149,99 zł za 45-minutową jazdę,
  • 249,99 zł za 1,5-godzinną jazdę,
  • 309,99 zł za 2,5-godzinną jazdę.

Zanim uczestnik wyprawy wskoczy w auto terenowe, by eksplorować nim bezdroża, czeka go półgodzinne szkolenie. Zapoznaje się wówczas z czterokołową bestią i jej budową, czyli wbudowanymi systemami, ich funkcjonalnością i prawidłowym wykorzystaniem. Ponadto część teoretyczna obejmuje naukę obsługi napędów, reduktora, odpowiedniego dobierania biegu, posługiwania się sprzęgłem czy wyciągarką. Instruktor tłumaczy również, czym jest (i jak działa) szekla, zblocze, hi-lift, lina kinetyczna.

Terenówka stylizowana na Hummera H1 na bazie Mitsubishi Pajero 1.8 MPI. Cechuje się dużą zrywnością ze względu na bardzo niską wagę około 600kg i sporą moc silnika W terenie, błocie etc. radzi sobie bez jakichkolwiek kłopotów m.in. dzięki blokadzie mostów LSD.

Dodatkowym atutem wyprawy jest możliwość nagrania filmu w jakości HD, który powoli wracać do wspomnień z ekstremalnych doznań w dowolnym momencie.

Poligon Własna

Kontakt z naturą zapewnić sobie można zarówno dzięki nasłuchiwaniu odgłosów leśnych ptaków, jak i emocjonującemu obserwowaniu nadlatujących zza drzewa kulek - to ostatnie zapewnia ulokowany pod Częstochową Poligon Własna. Firma organizuje rozgrywki paintballowe, imprezy integracyjne, firmowe, kawalerskie i inne - wszystko po to, by naładować akumulatory i z werwą podejmować codzienne wyzwania. Oferta Poligonu Własna skierowana jest do klientów indywidualnych, a także do firm i innych grup zorganizowanych.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 gropuony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Organizator ma prawo odwołać i przenieść terminy realizacji szkoleń z powodów technicznych (złe warunki atmosferyczne, przerwy techniczne spowodowane konserwacją lub naprawą samochodów i toru).
Dodatkowe informacje: weź ze sobą wydrukowany groupon. Prawo jazdy nie jest wymagane. Uczestnik może zabrać ze sobą maksymalnie 2 osoby. Szkolenie teoretyczne trwa ok. 30 minut. Możliwość zamiany grouponu na voucher prezentowy.
Konieczna rezerwacja tel. 661 712 560 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Prawo jazdy nie jest wymagane.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Paintball Project

Sport i rekreacja, Wyścigi