Super-Cars.pl - Przejażdżki super autami

11 lokalizacji

Jazda sportowym autem po torze wyścigowym z Super-Cars

Wybierz opcję
Ponad 250 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Oryginalny pomysł na niepowtarzalny prezent – jazda za kierownicą lub na fotelu pasażera sportowego samochodu po torze wyścigowym

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • Oferta obejmuje oryginalny, imienny Voucher prezentowy firmy Super-Cars ważny przez 2 lata (groupon należy wymienić od razu po zakupie, nie później niż w ciągu 30 dni - wymień klikając tutaj)
 • Uczestnik realizuje jazdę na fotelu kierowcy lub pasażera
 • Realizacja jazd odbywa się w okresie wiosenno-letnim zgodnie z terminarzem Organizatora
 • Organizator udostępnia tor spośród podanych w danym regionie

Jazdę w charakterze kierowcy poprzedza krótkie zapoznaniem z autem, a podczas realizacji uczestnikowi towarzyszy instruktor, który udziela wskazówek.

Jazda na fotelu pasażera odbywa się z doświadczonym kierowcą wyścigowym, który pokazuje wszystkie możliwości auta i zapewnia maksymalną dawkę adrenaliny.

Dostępne auta:

 • Subaru Impreza STI lub Mitsubishi Lancer Evo 10
 • Dodge Viper lub Dodge Challenger
 • Porsche 911 lub Nissan GT-R
 • Lamborghini Gallardo lub Ferrari F430
 • Ferrari 458 Italia

Dostępne regiony:

Organizator udostępnia tor spośród dostępnych w wybranym regionie.

Polska Centralna:

Polska Północna:

Polska Południowa:

Polska Wschodnia:

Polska Zachodnia:

Inne dostępne oferty:

 1. Jazda sportowym autem po torze wyścigowym ze szkoleniem i nagraniem (do -61%)
 2. Pakiet Super MIX - Jazda dwoma sportowymi autami po torze wyścigowym (do -15%)

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo groupon@super-cars.pl. Po dokonaniu zakupu na groupon, nalezy wejść na stronę: https://super-cars.pl/voucher , nie później jednak niż w ciągu 30 dni, i wymienić u organizatora groupon na elektroniczny, imienny voucher prezentowy ważny przez 2 lata. Zmiana bądź odwołanie rezerwacji są możliwe na 7 dni przed zarezerwowaną datą. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin: https://super-cars.pl/regulamin/. Organizator dostarcza auto z wybranej grupy według dostępności w dniu realizacji grouponu. Przejazdy realizowane są w sezonie wiosenno-letnim zgodnie z terminarzem Organizatora. Organizator udostępnia tor spośród podanych w danym regionie. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Wymagane jest ważne prawo jazdy. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Super-Cars.pl - Przejażdżki super autami

Dla miłośników szybkich samochodów oraz adrenaliny firma Super-Cars przygotowała bogatą ofertę sportowych aut. Klienci mogą wybierać spośród kilkunastu pojazdów, których możliwości da się sprawdzić zarówno w jeździe po mieście, jak i po wybranym torze wyścigowym. Oprócz samodzielnej jazdy jako kierowca można zdecydować się na przejazd w fotelu pasażera.